Kontakt telefoniczny z proscanem

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: Zapytanie_email »

Czy moge liczyc na otrzymanie inf. o Pana tel. komórkowym lub innym telefonie kontaktowym?

Obiecuję, że nie nie będę wydzwaniał do pana bez przyczyny i zameczał pytaniami.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Witam,

Nr telefonu jest podany na stronie głównej w dziale KONTAKT, ale przypominam : 32 238 80 97. Pod tym numerem jest także FAX (uwaga 2018r.- fax jest już odłączony i zdemontowany).

Proszę jednak traktować kontakt telefoniczny jako ostateczność. Bardzo często jestem poza siedzibą, bo jeżdżę np. na serwisy po całej Polsce. Proszę także nie dzwonić późnym wieczorem, bo "wcześniej nie mogłem Pana zastać". Telefonem w niedzielę, zwłaszcza w porze obiadowej, można mnie tylko rozzłościć. Każdy telefon odrywa od pracy. Jeśli takich telefonów odbiera się dziennie kilkadziesiąt to, kiedy czas na pracę? Proszę się nie dziwić, że czasami nie odbieram telefonów w ogóle.

Jeśli ktoś dzwoni z numeru zastrzeżonego, to ma taką szansę na dodzwonienie się, jak akwizytor zapraszający na bezpłatne prezentacje, czy inna nękająca porządnych ludzi łachudra.

W sytuacjach bardzo ważnych proszę podać nr telefonu stacjonarnego - spróbuję oddzwonić. Dotyczy tylko detektorów, które są w serwisie. Nie dzwonię do potencjalnych klientów. Nigdy też nie dzwonię do klientów by informować o postępach napraw czy powiadamiać, że coś przyszło.

Telefonu komórkowego do kontaktów z klientami nie mam, tylko osobisty. Dla swojego bezpieczeństwa nie pamiętam jaki to numer. Nie reaguję w żaden sposób na telefon/sms z numerów, które nie są w spisie telefonów.

W razie pytań, najlepiej czynić to przez forum - inni też będą mogli poznać odpowiedź.

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony wt mar 11, 2008 11:49 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Po dzisiejszej mało kulturalnej rozmowie telefonicznej oświadczam:

NIE UDZIELAM TELEFONICZNIE PORAD NA TEMAT OBSŁUGI WYKRYWACZA ("jak ustawić wykrywacz XYZ żeby mi łapał hełm z 1,2m")

a zwłaszcza na poziomie lektury instrukcji obsługi ("ten ekran to ma być cały czarny?")

To że prowadzę różnego rodzaju rozmowy, często doradzam i ogólnie zajmuję się tym czym nie powinienem, nie upoważnia nikogo by złapać za słuchawkę i w najmniej stosownym momencie domagać się (tak!) uzyskania jakichkolwiek informacji, których nie chcę, nie mogę, nie muszę udzielać.

W sprawach porad, to w miarę czasu, możliwości, wiedzy odpowiem w dogodnym dla siebie czasie na forum.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: Armand »

Popieram!
A ja mam telefony:
Panie, a jak ustawić wykrywacz na złoto?
A jak się komuś napisze na forum, żeby przeczytał instrukcję obsługi, albo pochodził trochę do szkoły, to jest 100 odpowiedzi, jak to ja nie szanuję klientów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Witam,

Jestem w stanie zrozumieć, że klient dzwoni do producenta czy sprzedawcy po pomoc w zrozumieniu sprzętu.

Niech Wam dzwonią :smt077 Niech zamęczają zwłaszcza lokalnych dealerów (Pan też takich ma).

Ale co Bogu ducha winny proscan ma do tego, że ktoś nie wie jak ma obsłużyć wykrywacz? Ja zajmuje się serwisem!!

Do roli doradzacza "co kupić" już się przyzwyczaiłem (ale nie pogodziłem). Natomiast bezceremonialne i ultymatywne oczekiwania, że zacznę wyliczać co jak nastawić, by uzyskać to czy tamto, to lekka przesada.

Tym bardziej telefonicznie, nawet nie pytając czy ja mam czas na takie pogaduchy i ignorowanie informacji, że akurat nie mam czasu na tego typu rozmowę, bo w 3 minuty nie sposób pewnych rzeczy omówić.

Starzeję się, zgredzieję i proszę też to mieć na uwadze.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Znowu - pierwsze co klient robi, jak dostanie wykrywacz, to telefon do proscanu, jak go ustawić. I dąsy gdy się wykręcam od odpowiedzi.

:evil:

Całkowity brak szacunku dla mojej osoby i mojego czasu.

:cry:

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: Zapytanie_email »

Witam.
zarejestrowałem sie dziś na Panskim forum.
Jestem początkujacym i mam pytanie czy mogę zadzwonic do Pana w celu uzyskania porady w celu zakupu wykrywacza.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Witam,

Forum powstało właśnie po to, by odciążyć mnie od tego typu rozmów.

Ja nie prowadzę firmy zajmującej się sprzedażą, tylko naprawami. Każda rozmowa, to odciąganie mnie od pracy - ergo: strata dla mojej działalności.

Proszę zadać pytanie na forum, oczywiście upewniwszy się, czy takiego samego pytania nie zadał już ktoś wcześniej.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kontakt telefoniczny z proscanem

Post autor: ProScan »

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy nadal zajmują się Państwo naprawą wykrywaczy, ponieważ na numer podany na stronie nie idzie się dodzwonić. Proszę wobec tego o aktualny numer kontaktowy. Pozdrawiam.
Jeśli komuś się wydaje, że w proscanie jest jak szewca, który siedzi sobie na zydelku 8 godzin i przybija fleki (naprawia wykrywacze), a żeby sobie urozmaicić to odbiera telefony, to wyprowadzam z błędu.

Mamy XXI wiek - można kontaktować się elektronicznie. Telefony odrywają od pracy. Są inne serwisy z telefonami - proszę dzwonić do nich! Do proscanu pisze się emaile - jak się komuś uda dodzwonić, to fajnie - ale to nie jest norma.

Komórki do kontaktu z klientami indywidualnymi nie udostępniam. Ja chce mieć własne życie, a nie żyć problemami innych.

Lepiej nie będzie - a raczej gorzej, gdyż usługi serwisowe będą jeszcze bardziej limitowane w przyszłości. Naprawianie się nie opłaca - większość serwisów działa w podziemiu (co jest jedną z przyczyn dlaczego legalna firma jaka jest proscan musi szukać innych źródeł utrzymania).

:pa

proscan

PS
Powyższy cytat pochodzi z maila, który otrzymałem będąc pod telefonem. Tak więc najwyraźniej komuś się nie chciało powtórnie zadzwonić, gdy telefon był zajęty. Naprawdę odechciewa się mieć takich klientów.
ODPOWIEDZ