Exploprer II lepszy od SE?
Exploprer II lepszy od SE?
Witam wszystkich.Nosze się z zamiarem kupna Explorera i już,już...byłem zdecydowany na EX SE gdy spotkałem się na jakimś z for, że Explorer II z cewką Pro 11''(od EX SE) jest lepszy od EX SE.Tu mam tylko na myśli monety.Zerkając na ebay rzeczywiście "stare dwójki" są nadal w cenie, myślę sobie że może coś w tym być.Teraz mam mętlik w głowie, ponieważ nie wiele na temat tego "magicznego zestawu" znalazłem i tu moje pytanie czy to jest prawda, czy tylko plotka lub moda na starocie?Pozdrawiam serdecznie R.
Re: Exploprer II lepszy od SE?
O różnicach II i SE można dużo wyczytać tutaj:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=31546
Co do cewki PRO to ja osobiście nie zauważam żadnych różnic w działaniu w porównaniu z innymi sondami standardowymi Explorera.
Wykrywacz jest tylko lżejszy i lepiej wyważony.
proscan
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=31546
Co do cewki PRO to ja osobiście nie zauważam żadnych różnic w działaniu w porównaniu z innymi sondami standardowymi Explorera.
Wykrywacz jest tylko lżejszy i lepiej wyważony.
proscan