Exploprer II lepszy od SE?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
Ramadan
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 25, 2009 6:01 pm
Lokalizacja: Łódź

Exploprer II lepszy od SE?

Post autor: Ramadan »

Witam wszystkich.Nosze się z zamiarem kupna Explorera i już,już...byłem zdecydowany na EX SE gdy spotkałem się na jakimś z for, że Explorer II z cewką Pro 11''(od EX SE) jest lepszy od EX SE.Tu mam tylko na myśli monety.Zerkając na ebay rzeczywiście "stare dwójki" są nadal w cenie, myślę sobie że może coś w tym być.Teraz mam mętlik w głowie, ponieważ nie wiele na temat tego "magicznego zestawu" znalazłem i tu moje pytanie czy to jest prawda, czy tylko plotka lub moda na starocie?Pozdrawiam serdecznie R.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Exploprer II lepszy od SE?

Post autor: ProScan »

O różnicach II i SE można dużo wyczytać tutaj:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=31546

Co do cewki PRO to ja osobiście nie zauważam żadnych różnic w działaniu w porównaniu z innymi sondami standardowymi Explorera.

Wykrywacz jest tylko lżejszy i lepiej wyważony.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ