Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
Ktoś może widział ten wykrywacz w "boju"
http://magnitec.pl/pl/html/galeria.html
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
Ten wykrywacz to wydmuszka (sama skorupa) - jeszcze nie powstał.
Jak na razie jest pomnikiem pychy i pogardy.
W "boju" można zobaczyć tylko konstruktora na różnych forach internetowych, walczącego z konkurencją "in spe" oraz z własnymi ukrytymi kompleksami.
proscan
Jak na razie jest pomnikiem pychy i pogardy.
W "boju" można zobaczyć tylko konstruktora na różnych forach internetowych, walczącego z konkurencją "in spe" oraz z własnymi ukrytymi kompleksami.
proscan
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
ProScan pisze:
Jak na razie jest pomnikiem pychy i pogardy.
to nie jest to co kiedys bylo zapowiadane ze powstaje i bedzi takie super itp ?
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
A skąd mam to wiedzieć? Chciałbym żeby w naszym grajdołku powstawały oryginalne konstrukcje, a nie imitacje bądź bezczelne kopie zachodnich konstrukcji. W tym przypadku poza pyszałkowatymi zapowiedziami i bełkotliwymi opisami nie ma żadnego konkretu, o którym można by dyskutować.
Pożiwiom - uwidim.
proscan
Pożiwiom - uwidim.
proscan
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
Nareszcie cos co wyglada sensownie - a to dla tego ze mozna go poskladac samemu bowiem prawie wszystko jest dostepne w kazdym elektronicznym hobby sklepie. Jezeli zapomnimy o mistycznej elektronice to jest to najlepsza, prosta mechaniczna konstrukcja jaka widzialem - nazwalbym go wykrywacz "zrob to sam" . Wzor godny do nasladowania. Tak dla siebie to tylko zamienil bym pudelka - to wieksze umiescil bym na kiju a mniejsze na uchwycie. Slowem prostota i funkcjinalnosc - brawo.
A co do elektroniki - nie ma podstaw do jakiejkolwiek opini moze tylko bym oczekiwal na specyfikacje z GPS, cyfrowa kamera i adio recorder.
A co do elektroniki - nie ma podstaw do jakiejkolwiek opini moze tylko bym oczekiwal na specyfikacje z GPS, cyfrowa kamera i adio recorder.
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
niedoszła współpraca z armanden zaowocowała armandowskim designem i to w stylu retro.
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
pastuszek pisze:niedoszła współpraca z armanden zaowocowała armandowskim designem i to w stylu retro.
Przypominam o stosowaniu poprawności pisowni. Powinno brzmieć "z Armandem"
Ostatnio zmieniony wt mar 01, 2011 9:36 pm przez Armand, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???
przepraszam Armandzie.Pisałem spontanicznie zaraz po pierwszym obejrzeniu fot tego>cuda<.Wizualnie od razu skojarzyło mi się z zamieszczonymi w ''Odkrywcy'' zdjęciami Twoich Prospectorów z dawnych czasów.