Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
djanusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 8:53 pm
Lokalizacja: Człuchów

Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: djanusz »

Ktoś może widział ten wykrywacz w "boju" :?: http://magnitec.pl/pl/html/galeria.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: ProScan »

Ten wykrywacz to wydmuszka (sama skorupa) - jeszcze nie powstał.

Jak na razie jest pomnikiem pychy i pogardy.

W "boju" można zobaczyć tylko konstruktora na różnych forach internetowych, walczącego z konkurencją "in spe" oraz z własnymi ukrytymi kompleksami.

:pa

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: bigi »

ProScan pisze:
Jak na razie jest pomnikiem pychy i pogardy.



to nie jest to co kiedys bylo zapowiadane ze powstaje i bedzi takie super itp ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: ProScan »

A skąd mam to wiedzieć? Chciałbym żeby w naszym grajdołku powstawały oryginalne konstrukcje, a nie imitacje bądź bezczelne kopie zachodnich konstrukcji. W tym przypadku poza pyszałkowatymi zapowiedziami i bełkotliwymi opisami nie ma żadnego konkretu, o którym można by dyskutować.

Pożiwiom - uwidim.

:pa

proscan
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: waclawm »

Nareszcie cos co wyglada sensownie - a to dla tego ze mozna go poskladac samemu bowiem prawie wszystko jest dostepne w kazdym elektronicznym hobby sklepie. Jezeli zapomnimy o mistycznej elektronice to jest to najlepsza, prosta mechaniczna konstrukcja jaka widzialem - nazwalbym go wykrywacz "zrob to sam" . Wzor godny do nasladowania. Tak dla siebie to tylko zamienil bym pudelka - to wieksze umiescil bym na kiju a mniejsze na uchwycie. Slowem prostota i funkcjinalnosc - brawo.
A co do elektroniki - nie ma podstaw do jakiejkolwiek opini moze tylko bym oczekiwal na specyfikacje z GPS, cyfrowa kamera i adio recorder.
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: pastuszek »

niedoszła współpraca z armanden zaowocowała armandowskim designem i to w stylu retro.
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: Armand »

pastuszek pisze:niedoszła współpraca z armanden zaowocowała armandowskim designem i to w stylu retro.

Przypominam o stosowaniu poprawności pisowni. Powinno brzmieć "z Armandem"
Ostatnio zmieniony wt mar 01, 2011 9:36 pm przez Armand, łącznie zmieniany 1 raz.
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Magnitec - nowy polski wykrywacz ???

Post autor: pastuszek »

przepraszam Armandzie.Pisałem spontanicznie zaraz po pierwszym obejrzeniu fot tego>cuda<.Wizualnie od razu skojarzyło mi się z zamieszczonymi w ''Odkrywcy'' zdjęciami Twoich Prospectorów z dawnych czasów.
ODPOWIEDZ