Explorer XS, a X-Terra 70

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer XS, a X-Terra 70

Post autor: ProScan »

W temacie identyfikacji napisałem:

XS jest wykrywaczem na pewno bardziej nowoczesnym w sensie zastosowanych algorytmów kompensacji wpływu gruntu oraz identyfikacji.


Nie będę rozpisywał się czym różni się identyfikacja XS od X70, bo nie o to w tym wątku chodzi.

:pa

proscan
sebmar_2005
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm

lepszy jest explorer !!!

Post autor: sebmar_2005 »

4 lata biegałemn z tereską ,bardzo lubiłem ten wykrywacz ,jest poprostu swietny i nie będę się rozpisywał dlaczego kto go zna wie za co go lubić ,jednak nie dawno zmieniłem sprzęt na explorera xs i jestem bardzo zadowolony (nadmieniam że przy teresce miałem 3 cewki)z osiągów ,to tylko sprzęt na drobnice ale jest naprawdę dobry ,owszem jeśli chodzi o ergonomie to wygrywa tereska ale sprzwniejszy bez najmniejszych ale jest explorer ,to kombajn do monet i tyle w tym temacie .dasz duł
ODPOWIEDZ