Rama

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Bankier
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Rama

Post autor: Bankier »

Słuchajcie na allegro jest do kupienia takie coś http://allegro.pl/wykrywacz-metali-wiro ... 83449.html proszę obejrzeć filmik z testów http://www.youtube.com/watch?v=8XP3LfCv29Q wygląda na to, że zasięg bardzo duży, może ktoś miał do czynienia z takim sprzętem i powie coś więcej, czy jest to samoróbka, czy też sprzęt znanego producenta... powiem szczerze, że zainteresowała mnie ta oferta :)

Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rama

Post autor: ProScan »

Witam,

To konstrukcja rodzima (Pieszyce).

Filmik nie pokazuje szczegółów (np. nie znamy nastaw) i nie wiemy, czy da się pracować stabilnie, gdy nosimy tą sondę (a nie podkładamy coś pod nieruchoma sondę).

Lepiej pojechać i samemu się przekonać.

:pa

proscan
Bankier
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Re: Rama

Post autor: Bankier »

Konstrukcja rodzima - czyli jakaś manufaktura tak? Masz może jakieś namiary na firmę, która to produkuje?

No chyba, że sprzedający na allegro jest producentem hmm

P.S.
Chyba trochę ciężko by mi było się połapać na tych wykresach a może to kwestia wprawy? Co sądzicie o tego typu wykrywaczach? Pewnie są tylko do poszukiwań czołgu ;)

Pozdro.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rama

Post autor: ProScan »

Sprzedawca jest producentem.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ