Fisher F2 przeróbki

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
jarek81
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 3:22 pm

Fisher F2 przeróbki

Post autor: jarek81 »

Witam!

Panie Piotrze, mam do Pana kilka pytań... ja wiem, że naprawami tych nowych F-ek się Pan nie zajmuje i zapewne schematu tez nie posiada, ale może chociaż zasłyszał Pan gdzieś te informacje:

1) czy wie Pan, jak jest podłączone zasilanie w F2? Baterie są połączone szeregowo i do PCB lecą tylko dwa kable, czy każda z baterii jest podłączona osobno i zasila co innego? Chciałem zrobić inne zasilanie, np. 8 x 1,5V, a koszyczek np. od Prizma 6T;

2) czy wie Pan, jak są podłączone przewody do wtyku (który pin odpowiada jakiej cewce, jest tam 5 pinów więc jest chyba dodatkowo odczep?) Mam tu na myśli wykonanie małego wzmacniacza, coś na wzór SynRaya Invadera, tylko bez pinpointerka...

Z góry bardzo dziękuję za informację.

Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F2 przeróbki

Post autor: ProScan »

Witam,

1) Baterie nie są połączone szeregowo. Jest odczep w środku.

2) Gdzieś chyba nawet tutaj zamieszczałem rozkład pinów w Bounty Hunter. Pinów jest 5 bo 2 na nadajnik, 2 na odbiornik i masa.

Pomysł z dorabianiem wzmacniacza do tego wykrywacza uważam za desperacki.

Nie szkoda życia na robienie takich dziwnych rzeczy?

:pa

proscan
ODPOWIEDZ