Witam!
Panie Piotrze, mam do Pana kilka pytań... ja wiem, że naprawami tych nowych F-ek się Pan nie zajmuje i zapewne schematu tez nie posiada, ale może chociaż zasłyszał Pan gdzieś te informacje:
1) czy wie Pan, jak jest podłączone zasilanie w F2? Baterie są połączone szeregowo i do PCB lecą tylko dwa kable, czy każda z baterii jest podłączona osobno i zasila co innego? Chciałem zrobić inne zasilanie, np. 8 x 1,5V, a koszyczek np. od Prizma 6T;
2) czy wie Pan, jak są podłączone przewody do wtyku (który pin odpowiada jakiej cewce, jest tam 5 pinów więc jest chyba dodatkowo odczep?) Mam tu na myśli wykonanie małego wzmacniacza, coś na wzór SynRaya Invadera, tylko bez pinpointerka...
Z góry bardzo dziękuję za informację.
Pozdrawiam.
Fisher F2 przeróbki
Re: Fisher F2 przeróbki
Witam,
1) Baterie nie są połączone szeregowo. Jest odczep w środku.
2) Gdzieś chyba nawet tutaj zamieszczałem rozkład pinów w Bounty Hunter. Pinów jest 5 bo 2 na nadajnik, 2 na odbiornik i masa.
Pomysł z dorabianiem wzmacniacza do tego wykrywacza uważam za desperacki.
Nie szkoda życia na robienie takich dziwnych rzeczy?
proscan
1) Baterie nie są połączone szeregowo. Jest odczep w środku.
2) Gdzieś chyba nawet tutaj zamieszczałem rozkład pinów w Bounty Hunter. Pinów jest 5 bo 2 na nadajnik, 2 na odbiornik i masa.
Pomysł z dorabianiem wzmacniacza do tego wykrywacza uważam za desperacki.
Nie szkoda życia na robienie takich dziwnych rzeczy?
proscan