Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
zenek
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 10, 2011 3:12 am

Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Post autor: zenek »

Witam, który z tych wykrywaczy jest lepszy, bo chodzą w podobnych cenach. BHJ ma fajniejszy wygląd - licznik, do tego coś na kształt dyskryminacji - zdaje to egzamin? , moneta - do 13 cm, duże obiekty - 45cm - prawda to co piszą w opisie? Bo Pulsarem bez licznika to chyba trudno ustalić głębokość wykrytego obiektu? Który z nich potrafi głębiej wykrywać monety/militaria, porównywał ktoś?
cpt. Nemo
Posty: 17
Rejestracja: czw mar 24, 2011 11:54 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Post autor: cpt. Nemo »

Tak, liczniki fajne sa :(

A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Post autor: ProScan »

BHJ nie ma wskaźnika głębokości.

Ten pulsar, to jak się domyślam jakiś chałupniczy PI. Zapewne zasięgi będzie miał większe, ale bez dyskryminacji, to żelastwo będzie sygnalizowane z każdym krokiem.

Podane zasięgi BH wyglądają realnie.

:pa

proscan
zenek
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 10, 2011 3:12 am

Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Post autor: zenek »

cpt. Nemo pisze:Tak, liczniki fajne sa :(

A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.

Jasne, mogę sobie w Google znaleźć no, nie? Tylko po co są fora w takim razie? Nie mówiąc już, że gdyby każdy tak podchodził do tematu to i w Google nic by nie było, bo kto by tę treść tworzył. Wiem, że mój post jasno pokazuje, że jestem początkującym amatorem w tym temacie, nie mam zamiaru tego ukrywać, jakoś mnie to wciągnęło ostatnio, czytałem już sporo informacji na kilku forach i miałem nadzieję, że ci bardziej doświadczeni użytkownicy pomogą i odpowiedzą na pytania, na które nie znalazłem odpowiedzi, ale jak widać różnie z tym bywa. Jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć o szachach, akwarystyce i wielu innych zagadnieniach to byśmy się pewnie rolami zamienili, z tym że ja zamiast się naśmiewać czy odsyłać do Google, raczej udzieliłbym informacji.

ProScan pisze:BHJ nie ma wskaźnika głębokości.

Ten pulsar, to jak się domyślam jakiś chałupniczy PI. Zapewne zasięgi będzie miał większe, ale bez dyskryminacji, to żelastwo będzie sygnalizowane z każdym krokiem.

Podane zasięgi BH wyglądają realnie.

:pa

proscan

Dzięki za odp, jakże to cenne w tych czasach. :) Pulsary sprzedaje seryjnie pewien koleś na aukcjach, nie wiem jak wygląda ich produkcja, ale lepsze to niż te Jable, które z tego co widzę trzeba sobie samemu z części składać. Jeśli te zasięgi BH są realne to nie jest z nim tak źle jak myślałem.
ODPOWIEDZ