Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw wrz 01, 2011 9:02 pm
To ma być ta rewelacja, która wszystko odmieni? Jaja sobie robią?
Wykrywacz jest fajny, ale zbytnio rozdmuchali oczekiwania.
proscan
Kumulus
Posty: 143 Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm
Post
autor: Kumulus » czw wrz 01, 2011 9:04 pm
Nie wiem jak Was ale mnie zaskoczyli
Profesjonalnie potrafią budować ..... napięcie
Kumulus
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » czw wrz 01, 2011 9:17 pm
a mnie by się przydał taki do poszukiwania obrączek
Kilka już Terrką znalazłem to tym Goldem pewnie będzie się je wyłąwiać garściami
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw wrz 01, 2011 9:21 pm
To prędzej do kolczyków, niż obrączek.
proscan
marcinch1979
Posty: 92 Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Post
autor: marcinch1979 » pt wrz 02, 2011 12:32 am
a ja glupi czekalem na jakies PI, nastepce Infinium albo cos w tym stylu, a tutaj kolejne wariacje na temat kanarka
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pt wrz 02, 2011 8:01 am
A ja spodziewałem się następcy GTI.
proscan
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » pt wrz 02, 2011 8:20 am
marcinch1979 pisze: a ja glupi czekalem na jakies PI, nastepce Infinium albo cos w tym stylu
ProScan pisze: A ja spodziewałem się następcy GTI.
(...)
8.Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
kempa
Posty: 22 Rejestracja: pt cze 03, 2011 2:27 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Post
autor: kempa » pt wrz 02, 2011 11:06 am
3kHz większa częstotliwość niż w AT pro.5 cewek kompatybilnych.2 programy dyskryminacji (na wyświetlaczu)to tyle na pierwszy rzut oka.ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki. To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pt wrz 02, 2011 11:10 am
To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP
To raczej pożegnanie się z modelem Scorpion do złota, który konstrukcyjnie zupełnie nie przystawał do całej reszty.
proscan
Kumulus
Posty: 143 Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm
Post
autor: Kumulus » pt wrz 02, 2011 2:39 pm
kempa pisze: ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki.
Cena już jest znana :
AT Gold Metal Detector
Product No. 1140681.....
MSRP: $799.95 (U.S.)
Ja też spodziewałem się po tej nowości bardziej kontynuacji GTI2500 ale jak widać producent ma inną strategię
Kumulus
kempa
Posty: 22 Rejestracja: pt cze 03, 2011 2:27 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Post
autor: kempa » pt wrz 02, 2011 4:45 pm
Szału nie ma-100$ więcej niż AT pro i z cewką DD 5x8 czyli mniejsza niż w AT pro. Widać Garrett nadrabia w segmencie wykrywek " do złota ". Ciekawe kiedy będą nowości tak jak mówicie za serie GTP,GTI bo swoje lata już mają.
Cube47pl
Posty: 68 Rejestracja: sob mar 13, 2010 5:05 pm
Lokalizacja: Choroń
Kontakt:
Post
autor: Cube47pl » pt wrz 02, 2011 4:48 pm
Mym zdaniem Garrett nadrabia ale tylko zaległości marketingowe.