Nowy Garrett 2011

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Nowy Garrett 2011

Post autor: Kumulus »

Pojawiły się pogłoski o nowym detektorze Garrett-a którego premiera ma nastąpić jesienią 2011

http://www.findmall.com/read.php?32,1530901

Zapowiada się ciekawie , a filmik zrobiony w iscie hollywoodzkim stylu :D
trzyma do końca w napieciu :-D ,

http://www.youtube.com/watch?v=IDBlkYJ6 ... _embedded#!

a co z tego wszystkiego wyjdzie mam nadzieję niebawem zobaczymy !

:pa

Kumulus
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: zdzichu »

Kumulus pisze:
a co z tego wszystkiego wyjdzie mam nadzieję niebawem zobaczymy !

:pa

Kumulus


no i wyszło nowy AT Gold
http://www.youtube.com/watch?v=UrjueW3K ... ture=feedu
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: ProScan »

To ma być ta rewelacja, która wszystko odmieni? Jaja sobie robią?

Wykrywacz jest fajny, ale zbytnio rozdmuchali oczekiwania.

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: Kumulus »

Nie wiem jak Was ale mnie zaskoczyli :lol: Profesjonalnie potrafią budować ..... napięcie :smt077

:pa

Kumulus
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: KrisssK »

a mnie by się przydał taki do poszukiwania obrączek :)
Kilka już Terrką znalazłem to tym Goldem pewnie będzie się je wyłąwiać garściami :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: ProScan »

To prędzej do kolczyków, niż obrączek.

:pa

proscan
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: marcinch1979 »

a ja glupi czekalem na jakies PI, nastepce Infinium albo cos w tym stylu, a tutaj kolejne wariacje na temat kanarka #-o
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: ProScan »

A ja spodziewałem się następcy GTI. :pat

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: KrisssK »

marcinch1979 pisze:a ja glupi czekalem na jakies PI, nastepce Infinium albo cos w tym stylu
ProScan pisze:A ja spodziewałem się następcy GTI. :pat

(...)
8.Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.

:)
kempa
Posty: 22
Rejestracja: pt cze 03, 2011 2:27 pm
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: kempa »

3kHz większa częstotliwość niż w AT pro.5 cewek kompatybilnych.2 programy dyskryminacji (na wyświetlaczu)to tyle na pierwszy rzut oka.ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki. To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: ProScan »

To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP


To raczej pożegnanie się z modelem Scorpion do złota, który konstrukcyjnie zupełnie nie przystawał do całej reszty.

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: Kumulus »

kempa pisze:ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki.


Cena już jest znana : AT Gold Metal Detector
Product No. 1140681.....MSRP: $799.95 (U.S.)

Ja też spodziewałem się po tej nowości bardziej kontynuacji GTI2500 ale jak widać producent ma inną strategię :|

:pa

Kumulus
kempa
Posty: 22
Rejestracja: pt cze 03, 2011 2:27 pm
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: kempa »

Szału nie ma-100$ więcej niż AT pro i z cewką DD 5x8 czyli mniejsza niż w AT pro. Widać Garrett nadrabia w segmencie wykrywek " do złota ". Ciekawe kiedy będą nowości tak jak mówicie za serie GTP,GTI bo swoje lata już mają.
Cube47pl
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 13, 2010 5:05 pm
Lokalizacja: Choroń
Kontakt:

Re: Nowy Garrett 2011

Post autor: Cube47pl »

Mym zdaniem Garrett nadrabia ale tylko zaległości marketingowe.
ODPOWIEDZ