Witam,
mam takie pytanie ile w Polsce istnieje stowarzyszeń, które mogą poszukiwać legalnie?
Pozdrawiam.
Stowarzyszenia
Re: Stowarzyszenia
Nie sądzę by ktoś prowadził taką statystykę. Poza tym końserwator wydaje pozwolenie dla konkretnej sprawy i konkretnego terenu, a nie stowarzyszeniu jako takiemu. Innymi słowy stowarzyszenie moze ubiegać się o wydanie pozwolenia na prowadzenie określonych prac, a nie dlatego że jest fajnym stowarzyszeniem.
Nie wiem czy się jasno wyrażam, ale o tej godzinie na nic mądrzejszego nie wymyślę.
proscan
Nie wiem czy się jasno wyrażam, ale o tej godzinie na nic mądrzejszego nie wymyślę.
proscan
Re: Stowarzyszenia
Dzięki za odpowiedź. Po prostu ciekawiło mnie to szczególnie po tym tekście:
http://www.wprost.pl/ar/217466/Bezcenny ... -i-oddali/
Pozdrawiam.
http://www.wprost.pl/ar/217466/Bezcenny ... -i-oddali/
Pozdrawiam.
Re: Stowarzyszenia
No cóż. Stowarzyszenie dostało od światłego konserwatora pozwolenie i to przyniosło skutek.
Szczegółów nie znam.
proscan
Szczegółów nie znam.
proscan
Re: Stowarzyszenia
a stowarzyszenie poszukiwaczy meteorytów
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków