Stowarzyszenia

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
Cube47pl
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 13, 2010 5:05 pm
Lokalizacja: Choroń
Kontakt:

Stowarzyszenia

Post autor: Cube47pl »

Witam,
mam takie pytanie ile w Polsce istnieje stowarzyszeń, które mogą poszukiwać legalnie?
Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Stowarzyszenia

Post autor: ProScan »

Nie sądzę by ktoś prowadził taką statystykę. Poza tym końserwator wydaje pozwolenie dla konkretnej sprawy i konkretnego terenu, a nie stowarzyszeniu jako takiemu. Innymi słowy stowarzyszenie moze ubiegać się o wydanie pozwolenia na prowadzenie określonych prac, a nie dlatego że jest fajnym stowarzyszeniem.

Nie wiem czy się jasno wyrażam, ale o tej godzinie na nic mądrzejszego nie wymyślę.

:pa

proscan
Cube47pl
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 13, 2010 5:05 pm
Lokalizacja: Choroń
Kontakt:

Re: Stowarzyszenia

Post autor: Cube47pl »

Dzięki za odpowiedź. Po prostu ciekawiło mnie to szczególnie po tym tekście:
http://www.wprost.pl/ar/217466/Bezcenny ... -i-oddali/
Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Stowarzyszenia

Post autor: ProScan »

No cóż. Stowarzyszenie dostało od światłego konserwatora pozwolenie i to przyniosło skutek.

Szczegółów nie znam.

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: Stowarzyszenia

Post autor: topor1 »

a stowarzyszenie poszukiwaczy meteorytów :?:
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków
ODPOWIEDZ