Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
witam napiszcie czy ta cewka od dystybutora z gdańska jest warta 520 zł na 2 letnie gwarancji i czzym różni się w osiągach od eliptycznej 18,7khz minelaba
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
A gwarancję kto daje?
Jak myślisz ilu jest użytkowników tej cewki w Polsce?
proscan
Jak myślisz ilu jest użytkowników tej cewki w Polsce?
proscan
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Nie mam cewek Minelaba do zaoferowania.
Wiem że na allegro są różni ludzie, którzy sprzedają różne rzeczy, ale za sprzedany towar, przez dwa lata odpowiada tylko podmiot prowadzący działalność gospodarczą (obowiązuje go ustawa o "sprzedaży konsumenckiej"). Innych sprzedawców obowiązuje tylko kodeks cywilny. Na ten szczegół zwracam uwagę.
proscan
Wiem że na allegro są różni ludzie, którzy sprzedają różne rzeczy, ale za sprzedany towar, przez dwa lata odpowiada tylko podmiot prowadzący działalność gospodarczą (obowiązuje go ustawa o "sprzedaży konsumenckiej"). Innych sprzedawców obowiązuje tylko kodeks cywilny. Na ten szczegół zwracam uwagę.
proscan
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
ILE BY PAN DAŁ ZA CEWKĘ 10' DO TEKNETICSA W DOBRYM STANIE
Mogę dać góra 100zł (w tym przesyłka). Może mi się przydać w celach serwisowych. Rozumiem, że chodzi o "serię grecką"
proscan
-
tomcio1813
- Posty: 3
- Rejestracja: ndz lip 03, 2011 5:57 pm
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
witam ,nie wiem czym się różni a czy jest warta hmmmm a ile kosztuje oryginalna nowa "minelabowska: ? Powiem tak,znam gościa osobiście,robił jakiś czas temu testy tych cewek i z tego co się chłopaki wypowiadali to szok podobno baaaardzo czuła.gardzio pisze:witam napiszcie czy ta cewka od dystybutora z gdańska jest warta 520 zł na 2 letnie gwarancji i czzym różni się w osiągach od eliptycznej 18,7khz minelaba
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Nel Sharpshooter pośrednik z all wpisał żle nazwe dziwie sie czemu nie kupują u producenta jest taniej
Posiadam spory czas tą ceweczke ale do innego modelu muszę przyznać sprawuje sie nieźle
Posiadam spory czas tą ceweczke ale do innego modelu muszę przyznać sprawuje sie nieźle
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Odgrzeje starego kotleta żeby nie zakładać nowego wątku bo sprawa dotyczy cewki z tematu w wątku.
Czy u was też w X-Terrce z tą cewką (ewentualnie z innymi od NEL'a) na LCD nie działa wskaźnik głębokości? U mnie blokuje się na jednej strzałce i stoi jak zamurowany. Na cewce oryginalnej wskaźnik zachowuje się poprawnie. Może ktoś to sprawdzić?
Czy u was też w X-Terrce z tą cewką (ewentualnie z innymi od NEL'a) na LCD nie działa wskaźnik głębokości? U mnie blokuje się na jednej strzałce i stoi jak zamurowany. Na cewce oryginalnej wskaźnik zachowuje się poprawnie. Może ktoś to sprawdzić?
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Witam . Od jakiegoś czasu użytkuję Nel-a Tornado - jako alternatywę , dla uszkodzonej , oryginalnej 7.5 DD. Moja X-Terra 705 spisuje się bardzo poprawnie i nie mam żadnych problemów ze wskazaniami LCD. W międzyczasie naprawiłem tą oryginalną , ale wolę jednak chodzić z Ukraińcem. W najbliższym czasie prawdopodobnie zakupię również tą 18.75 od Nel-a .
Pozdro.
Trooper
Pozdro.
Trooper
Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra
Sorki , że tak post pod postem , ale dzisiaj odebrałem od kuriera nowiuśką Nel Sharpshooter i jestem po pierwszym "szukaniu" . Pierwsze odczucia ? Rewelacyjna cewka , żadnych problem . Wskazania na LCD poprawne - wszystkie , łącznie z głębokością, chociaż ta funkcja ma dla mnie drugorzędne znaczenie .
Pozdro.
Trooper
Pozdro.
Trooper