Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
gardzio
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 03, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: gardzio »

witam napiszcie czy ta cewka od dystybutora z gdańska jest warta 520 zł na 2 letnie gwarancji i czzym różni się w osiągach od eliptycznej 18,7khz minelaba
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: ProScan »

A gwarancję kto daje?

Jak myślisz ilu jest użytkowników tej cewki w Polsce?

:pa

proscan
gardzio
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 03, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

witam

Post autor: gardzio »

gościu z gdańska udziela gwarancji,a pan ma może taką cewkę 18,75khz
gardzio
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 03, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

witam

Post autor: gardzio »

na allegro jak się wpisze np. cewka garrett (wyszukaj),przesuwając aukcjie w dół są cewki nel
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: ProScan »

Nie mam cewek Minelaba do zaoferowania.

Wiem że na allegro są różni ludzie, którzy sprzedają różne rzeczy, ale za sprzedany towar, przez dwa lata odpowiada tylko podmiot prowadzący działalność gospodarczą (obowiązuje go ustawa o "sprzedaży konsumenckiej"). Innych sprzedawców obowiązuje tylko kodeks cywilny. Na ten szczegół zwracam uwagę.

:pa

proscan
gardzio
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 03, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

witam

Post autor: gardzio »

dzięki za radę poczekam ,aLBO KUPIĘ COŚ NA GWARANCJI OD POLSKIEGO DYSTRYBUTORA ,WAŻNE ŻEBY BYŁ PARAGON, ILE BY PAN DAŁ ZA CEWKĘ 10' DO TEKNETICSA W DOBRYM STANIE,POZDRAWIAM MARIUSZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: ProScan »

ILE BY PAN DAŁ ZA CEWKĘ 10' DO TEKNETICSA W DOBRYM STANIE


Mogę dać góra 100zł (w tym przesyłka). Może mi się przydać w celach serwisowych. Rozumiem, że chodzi o "serię grecką"

:pa

proscan
tomcio1813
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 5:57 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: tomcio1813 »

gardzio pisze:witam napiszcie czy ta cewka od dystybutora z gdańska jest warta 520 zł na 2 letnie gwarancji i czzym różni się w osiągach od eliptycznej 18,7khz minelaba
witam ,nie wiem czym się różni a czy jest warta hmmmm a ile kosztuje oryginalna nowa "minelabowska: ? Powiem tak,znam gościa osobiście,robił jakiś czas temu testy tych cewek i z tego co się chłopaki wypowiadali to szok podobno baaaardzo czuła.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: zdzichu »

Nel Sharpshooter pośrednik z all wpisał żle nazwe dziwie sie czemu nie kupują u producenta jest taniej ;)
Posiadam spory czas tą ceweczke ale do innego modelu muszę przyznać sprawuje sie nieźle
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: KrisssK »

Odgrzeje starego kotleta żeby nie zakładać nowego wątku bo sprawa dotyczy cewki z tematu w wątku.

Czy u was też w X-Terrce z tą cewką (ewentualnie z innymi od NEL'a) na LCD nie działa wskaźnik głębokości? U mnie blokuje się na jednej strzałce i stoi jak zamurowany. Na cewce oryginalnej wskaźnik zachowuje się poprawnie. Może ktoś to sprawdzić?
trooper
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:07 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: trooper »

Witam . Od jakiegoś czasu użytkuję Nel-a Tornado - jako alternatywę , dla uszkodzonej , oryginalnej 7.5 DD. Moja X-Terra 705 spisuje się bardzo poprawnie i nie mam żadnych problemów ze wskazaniami LCD. W międzyczasie naprawiłem tą oryginalną , ale wolę jednak chodzić z Ukraińcem. W najbliższym czasie prawdopodobnie zakupię również tą 18.75 od Nel-a .

Pozdro.
Trooper
trooper
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:07 pm

Re: Nel Sharpshuter 9,5x5,5 all x-terra

Post autor: trooper »

Sorki , że tak post pod postem , ale dzisiaj odebrałem od kuriera nowiuśką Nel Sharpshooter i jestem po pierwszym "szukaniu" . Pierwsze odczucia ? Rewelacyjna cewka , żadnych problem . Wskazania na LCD poprawne - wszystkie , łącznie z głębokością, chociaż ta funkcja ma dla mnie drugorzędne znaczenie .

Pozdro.
Trooper
ODPOWIEDZ