mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały
CEWKA DO SPECTRY V3 i
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
CEWKA DO SPECTRY V3 i
witam
mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały
mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały
Re: CEWKA DO SPECTRY V3 i
Ja ostatnio testowałem sondę 12 cali koncentryk i byłem pozytywnie zaskoczony. Ale testów porównawczych nie robiłem.
proscan
proscan
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
CEWKA SPECTRA V3 i
Witam Panie Piotrze !
a jaka by mi pan polecił cewke , jakiej firmy ?
pozdr.
a jaka by mi pan polecił cewke , jakiej firmy ?
pozdr.
Re: CEWKA DO SPECTRY V3 i
Czy to na pewno pytanie do mnie?
proscan
proscan