CEWKA DO SPECTRY V3 i

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

CEWKA DO SPECTRY V3 i

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

witam
mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CEWKA DO SPECTRY V3 i

Post autor: ProScan »

Ja ostatnio testowałem sondę 12 cali koncentryk i byłem pozytywnie zaskoczony. Ale testów porównawczych nie robiłem.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

CEWKA SPECTRA V3 i

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

Witam Panie Piotrze !
a jaka by mi pan polecił cewke , jakiej firmy ?
pozdr. :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CEWKA DO SPECTRY V3 i

Post autor: ProScan »

Czy to na pewno pytanie do mnie?


Obrazek

:pa

proscan
ODPOWIEDZ