podłokietnik gti2500
podłokietnik gti2500
witam serdecznie czy dostane u pana rure gietą wraz z tym plastikiem do mocowania rękojeści w gti 2500 bo mi się złamała lecz pospawano ale 2 wypady w teren i znowu się złamał zrobiłem z rurki do wody ale musiałem w plastiku wyciąć kołki bo mi otwory uciekły dzwoniłem do vikinga ale nie wiadomo czy to dostaną bardzo będe wdzięczny za odpowiedz.
Re: podłokietnik gti2500
Komplet niedawno na allegro widzialem.
Ja mam tylko te plastiki.
Proszę jeszcze pytać w Talcompie.
proscan
UWAGA!!!!
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 7542#17542
Ja mam tylko te plastiki.
Proszę jeszcze pytać w Talcompie.
proscan
UWAGA!!!!
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 7542#17542
podłokietnik gti2500
wielkie dzięki zamówiłem pozdrawiam jesteś wielki.