MINELAB SOVERIGEN XS2

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: dziuba8024 »

jakie roznice zasiegi ,czolosc ,szybkosc maja sie do sovereingin gt ? nie wiem gdzie czytalem ale niby gt ma srodek od starszego modelu moze od xs ? , bo jezeli tylko roznia sie zewnecznie , kosmetycznie to chyba warto pomyslec nad xs bo ceny gt dosc wysokie
pzdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: ProScan »

Nie ma różnic w zasięgach, o ile sondy tej samej średnicy.

Wykrywacze były testowane w Odkrywcy.

:pa

proscan
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: dziuba8024 »

no niestety nie mam dostepu do czasopisma ,moze cos wiecej na temat roznic miedzy tymi detektorami ....
pzdr.
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: dziuba8024 »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: ProScan »

To jest model XS to wielokrotnych chałupniczych naprawach i transformacjach.

:pa

proscan


Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja100448
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: MINELAB SOVERIGEN XS2

Post autor: dziuba8024 »

dziekuje i pozdrawiam
ODPOWIEDZ