jakie roznice zasiegi ,czolosc ,szybkosc maja sie do sovereingin gt ? nie wiem gdzie czytalem ale niby gt ma srodek od starszego modelu moze od xs ? , bo jezeli tylko roznia sie zewnecznie , kosmetycznie to chyba warto pomyslec nad xs bo ceny gt dosc wysokie
pzdr.
MINELAB SOVERIGEN XS2
Re: MINELAB SOVERIGEN XS2
Nie ma różnic w zasięgach, o ile sondy tej samej średnicy.
Wykrywacze były testowane w Odkrywcy.
proscan
Wykrywacze były testowane w Odkrywcy.
proscan
-
dziuba8024
- Posty: 42
- Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm
Re: MINELAB SOVERIGEN XS2
no niestety nie mam dostepu do czasopisma ,moze cos wiecej na temat roznic miedzy tymi detektorami ....
pzdr.
pzdr.
-
dziuba8024
- Posty: 42
- Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm
Re: MINELAB SOVERIGEN XS2
To jest model XS to wielokrotnych chałupniczych naprawach i transformacjach.
proscan
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja100448
proscan
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja100448
-
dziuba8024
- Posty: 42
- Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm
Re: MINELAB SOVERIGEN XS2
dziekuje i pozdrawiam