Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: ProScan »

Ten IRON VOL, DISC VOL zalatuje mi XP.

Do tego ta sonda... Nie wygląda to oryginalnie.

Nie przekonuje mnie też sposób mocowania (zaczep wygląda na łatwy do wyłamania). Mechanika zawsze była atutem CSCOPE - i tutaj także jest dobrze, gdyby nie wątpliwości co do zaczepu.

Do tego "mało przystępna" cena - raczej do konkurowania z GOLD MAXX od XP, a nie do zawojowania rynku w tej części Europy.

:pa

proscan
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: lechowiec »

Czytając specyfikację mam tylko jedno skojarzenie - goldmaxx power. Tak samo ma być typowym drobnicowcem z szybkim recovery, identyfikacja tonowa... Oryginalne to raczej nie będzie, ale może lepsze...?
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: Armand »

http://www.youtube.com/watch?v=bdRHFA42hc8
Wg mojej oceny, nowe CSy wyprą z rynku Minelaby.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: zdzichu »

Z tego co dało sie zauważyć są bardzo szybkie i można dyskryminować folie w XP nie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: ProScan »

i można dyskryminować folie


Tego żaden poważny poszukiwacz nigdy nie powinien robić.

Podtrzymuję zdanie, że detektor mocno inspirowany przez XP i dla tej firmy może stanowić konkurencję - nie dla Minelaba.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: Armand »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: ProScan »

Patrząc na te wszystkie stronki www czeskich dealerów, zastanawia mnie skąd się bierze aż tak potwornie kujące w oczy wielkie dziadostwo w naszym grajdołku.

:smt017

Na szczęście u naszych sąsiadów żaden serwis nie ma swojej strony, więc mojej nie ma z czym porównać.

uff

proscan
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: pawcion123 »

>> http://www.youtube.com/watch?v=QkMdIynQSqI




Przyzwoicie to wygląda.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: zdzichu »

Przyzwoicie :? wyjaśnię w skrucie końcem cewki pokazuje jako żelazo a środkiem jako kolor podobna technikę stosuje a jako doświadczony operator sprzętu pomiarowego w identyfikowaniu kapsli stalowych cewką DD. Koleś może wrażenie sprawić na forum odkrywcy nie tu .
Ta moneta nie ma żadnego znaczna środkiem cewki sygnalizuje jako kolor , tak ze kolego następnym razem lepiej sie przyłóż na odkrywcy wrzucasz te same filmy

A co kolega Proscan na to dobrze to wyjaśniłem :shock:
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Wysokoczestotliwościowe nowości od cscopa

Post autor: pawcion123 »

Ojejku...

A takie ładne to było, Amerykańskie..:)


Jak dostane sprzęt w łapy "bo zamówiłem taki" to zrobię test gwoździa "z prawdziwego zdarzenia " bez znieczulenia" :)



pozdro.
ODPOWIEDZ