Przedłużka do AT PRO

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: KrisssK »

no nic, może jakiś właściciel AT Pro sprawdzi czy te wtyczki są wielokrotnie rozbieralne...
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

przepraszam za całe zamieszanie ,spowodowane moim pytaniem.nie miałem zami aru nikogo zdenerwować.najważniejsze co chciałem się dowiedzieć,to czy wykrywacz bedzie prawidłowo pracował,po zastosowaniu przedłużki.no i gdzie miałem szukać odpowiedzi jak nie u kogoś kto jest niezaprzeczalnym autorytetem w tej dziedzinie.najpierw telefonowałem do Vikinga,ale tam wiedzą tyle co ja.pozdrawiam rufa.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: ProScan »

Jeśli ktoś jest zdenerwowany, to na pewno nie ja.

W każdym razie wyprowadzam z błędu, jeśli ktoś myślał że podejmuję się każdego zlecenia. Nawet wykrywaczy wszystkich nie naprawiam.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: KrisssK »

Tutaj chłopaki przerabiają podobny problem ze złączem w AT PRO ale wynika z tego że te złącza są produkowane specjalnie dla Garretta i są niedostępne w otwartej sprzedaży.
http://forum.treasurenet.com/index.php?topic=381961.0
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: ProScan »

Dzięki za link!

Ciekawa i chyba smutna informacja. Zastanawiam się tylko czy kobiecina z Garretta mówiła prawdę. Obawiam się że tak...

:pa

proscan
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

witam.nadziei coraz mniej,na zakup oryginalnych końcówek.pozostaje tylko własna inwencja i tu jest iskierka nadziei.nakrętkę kompatybilną z gniazdem,już mam,rdzeń gniazda z gwintem-też mam,do tego jeszcze pręt teflonowy na środkową część gniazda i wtyku.pozostaje jeszcze zdobyć piny żeńskie i męskie i zabrać się do roboty.najprostsza wersja przedłużki to przecięcie kabla i wstawienie dodatkowego odcinka.myślę że do wiosny się wyrobię-at pro,już leży i czeka.pozdrawiam.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: KrisssK »

Obawiałbym się przy takich kombinacjach jednak o szczelność takiego rzeźbionego złącza...
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

spoko.już raz tak miałem-w początkach eksperymentów z podwodnym kanarkiem i wiem że taki drobiazg niweczy kilkugodzinny wypad.od tamtej pory,nie miałem żadnego zawilgocenia złącza.złącze do at pro,nie będzie "rzeźbione" ręcznie-mam odpowiednie do tej roboty,maszyny.rysunek techniczny oryginalnych części,już zrobiony.
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

witam Proscana.po długim namyśle i róznych próbach,zdecydowałem się na wykonanie przedłużki do at-pro.do tego już tylko potrzebny mi jest kabel,długości 80 do 100cm,składający się z 2 żył,każda w ekranie z cieniutkich drucików i trzeciej żyły bez ekranu.czy u Pana dostanę taki kabel?.jeżeli tak to proszę wysłać,za pobraniem na mój adres[ma go Pan z poprzednich wysyłek,przedłuzek do ace].o cenę nie pytam bo już wiem że ceny ma Pan przyzwoite.pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: ProScan »

Takiego kabla nie mam.

:pa

proscan
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

witam.odbiłem się od murowanej ściany.jednak postaram się dokończyć mój projekt.pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: ProScan »

No cóż. Nic na to nie poradzę, że takiego kabla, o podanych parametrach, nie mam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: ProScan »

Witam,

Wszedłem w posiadanie zepsutej sondy do ACE, w której jest taki kabel. Mogę sprzedać całą sondę za (cena dla zainteresowanych na email).

:pa

proscan
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: Rufa »

witam i dziekuję za wiadomość.przedłużka do at-pro,już działa od początku tego sezonu kąpielowego.pozdrawiam.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Przedłużka do AT PRO

Post autor: KrisssK »

Rufa pisze:przedłużka do at-pro,już działa od początku tego sezonu kąpielowego.pozdrawiam.

kol. rufa, czy mógłbyś podzielić się tym patentem na przedłużkę typu "made in home" do AT Pro?
ODPOWIEDZ