Nel + T. Omega - pytanie do eksperta

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
armand11
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 9:47 am

Nel + T. Omega - pytanie do eksperta

Post autor: armand11 »

Witam, po internecie krąży kilka opowieści temat tej cewki. Ma ona rzekomo po dłuższym czasie użytkowania uszkadzać elektronikę. Nie wiadomo czy to plotki mające na celu uchronienie przed spadkiem sprzedaży oryginalnych sond czy prawda, więc chciałem zapytać czy spotkaliście się kiedyś z Omegą uszkodzoną w ten sposób?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nel + T. Omega - pytanie do eksperta

Post autor: ProScan »

To plotka, ale używanie nieoryginalnych sond może dawać gwarantowi pretekst do nieuznania gwarancji (o ile zastrzegł to np. w instrukcji obsługi).

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nel + T. Omega - pytanie do eksperta

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:używanie nieoryginalnych sond może dawać gwarantowi pretekst do nieuznania gwarancji

Nie trzeba się do tego zatem przyznawać.
ODPOWIEDZ