Nel + T. Omega - pytanie do eksperta
Nel + T. Omega - pytanie do eksperta
Witam, po internecie krąży kilka opowieści temat tej cewki. Ma ona rzekomo po dłuższym czasie użytkowania uszkadzać elektronikę. Nie wiadomo czy to plotki mające na celu uchronienie przed spadkiem sprzedaży oryginalnych sond czy prawda, więc chciałem zapytać czy spotkaliście się kiedyś z Omegą uszkodzoną w ten sposób?
Re: Nel + T. Omega - pytanie do eksperta
To plotka, ale używanie nieoryginalnych sond może dawać gwarantowi pretekst do nieuznania gwarancji (o ile zastrzegł to np. w instrukcji obsługi).
proscan
proscan
Re: Nel + T. Omega - pytanie do eksperta
ProScan pisze:używanie nieoryginalnych sond może dawać gwarantowi pretekst do nieuznania gwarancji
Nie trzeba się do tego zatem przyznawać.