Forum Rutus

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
jakkto1
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 05, 2012 3:28 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: jakkto1 »

Cześć chciałem tylko poinformować iż założyłem nieoficjalne
forum informacyjne o polskich wykrywaczach metali marki RUTUS (z błogosławieństwem = zgodą ;] rutusa)
Chciałem aby ludzie przymierzający się do zakupu lub już posiadający sprzęt mogli znaleźć wszystko na 1 stronie
przy okazji możemy utworzyć również "rutusową" społeczność dzięki czemu będzie się można spotkać i wspólnie podzielić się wiedzą.
nie chce spamować dlatego dodam że adres to nazwa producenta .info
:) pozdrawiam rutusowiczów!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

Proszę zareklamować swoje forum w dziale: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewforum.php?f=11

:pa

proscan
endi13
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 11:38 am

Re: Forum Rutus

Post autor: endi13 »

Nie wszędzie można pisać ściemę wiec takie forum jak patrzał . Już widzę te ochy i achy "przesiadłem sie z kanarka i kopie boratynki z 25 cm " :uhaha

PS. pewnie to forum bedzie prowadzone przez Franka Dolasa Pana B.
kiedyś na odkrywcy krzyczał za coś powstanie w tym stylu i mamy ...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

bedzie prowadzone przez Franka Dolasa Pana B.


Ten pan znalazł swoje audytorium w innym miejscu. Przygarnął go osobnik o podobnej jakości intelektualno-moralnej. Klasyczne "ciągnie swój do swego".

Co do forum Rutusa, to czas pokaże co z tego zostanie.

:pa

proscan
szaniec
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 06, 2008 2:34 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: szaniec »

bardzo dobra inicjatywa ktorej starym rutusiarzom na pewno brakowalo :)
padro
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 5:27 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: padro »

WITAM NA FORUM RUTUSA. JEŻELI KTOŚ MA PROXIME VER.5 NIECH PODZIELI SIĘ SWOJĄ OPINIĄ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

WITAM NA FORUM RUTUSA.


że gdzie??

:?:

proscan
padro
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 5:27 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: padro »

MAM PYTANIE CZY RUTUS PROXIMA VER.5 WSPÓŁPRACUJE Z SONDĄ ELIPTYCZNĄ DD ? CZY TRZEBA ODDAC DO PRZEPROGRAMOWANIA WYKRYWACZ ?..... BO PISZĄ TYLKO ZE WSPÓŁPRACUJE Z SONDĄ ARGO I PROXIMĄ VER 3
Bynak

Re: Forum Rutus

Post autor: Bynak »

padro pisze:WITAM NA FORUM RUTUSA. JEŻELI KTOŚ MA PROXIME VER.5 NIECH PODZIELI SIĘ SWOJĄ OPINIĄ




ProScan ujął to sarkastycznie... Ja napiszę dobitnie... Padro jesteś na forum ProScan-a a nie Rutusa... Spójrz w lewy górny róg każdej strony tego forum... Jak poskładam do kupy te siedem liter to za żadne skarby mi Rutus nie wychodzi... Forum Rutusa sobie wygooglaj... Teraz dotarło ?

Pozdrawiam !
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

Kolega:

1. Pisze nie na temat.
2. Nie używa języka polskiego (po polsku nie pisze się dużymi literami). Stanowi to naruszenie regulaminu.

Proszę to traktować jako ostatnie ostrzeżenie.

:nono

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

Nie ma zakazu pisać o Rutusie. Można tez zadawać pytania, ale niech to ma jakiś sens.

Staram się utrzymywać porządek, a pytanie o oprogramowanie do Rutusa w miejscu, gdzie jest anons o nowym forum, uważam za śmiecenie.

Śmieciową postać ma także sama forma zadanego pytania.

:pa

proscan
padro
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 5:27 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: padro »

DOBRZE DOBRZE Z GÓRY PRZEPRASZAM........
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: zdzichu »

ProScan pisze:

Co do forum Rutusa, to czas pokaże co z tego zostanie.

:pa

proscan
Nie wróżyłem im długiej kariery a zwłaszcza jego adminowi , jeśli ten sam będzie prowadził to nowo otwarte forum może skończy sie podobnie . :D
http://odkrywca.pl/rutus-argo-v3-ustawi ... tml#726379
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Forum Rutus

Post autor: ProScan »

Forum RUSTUS jest całkowicie niewidoczne dla niezarejestrowanych użytkowników. Gratuluje pomysłu.

:palm :dodu :arg :smt120 :smt077 :smt044 :wq :smt021 :smt018 :smt037
ODPOWIEDZ