Cześć chciałem tylko poinformować iż założyłem nieoficjalne
forum informacyjne o polskich wykrywaczach metali marki RUTUS (z błogosławieństwem = zgodą ;] rutusa)
Chciałem aby ludzie przymierzający się do zakupu lub już posiadający sprzęt mogli znaleźć wszystko na 1 stronie
przy okazji możemy utworzyć również "rutusową" społeczność dzięki czemu będzie się można spotkać i wspólnie podzielić się wiedzą.
nie chce spamować dlatego dodam że adres to nazwa producenta .info
pozdrawiam rutusowiczów!
MAM PYTANIE CZY RUTUS PROXIMA VER.5 WSPÓŁPRACUJE Z SONDĄ ELIPTYCZNĄ DD ? CZY TRZEBA ODDAC DO PRZEPROGRAMOWANIA WYKRYWACZ ?..... BO PISZĄ TYLKO ZE WSPÓŁPRACUJE Z SONDĄ ARGO I PROXIMĄ VER 3
padro pisze:WITAM NA FORUM RUTUSA. JEŻELI KTOŚ MA PROXIME VER.5 NIECH PODZIELI SIĘ SWOJĄ OPINIĄ
ProScan ujął to sarkastycznie... Ja napiszę dobitnie... Padro jesteś na forum ProScan-a a nie Rutusa... Spójrz w lewy górny róg każdej strony tego forum... Jak poskładam do kupy te siedem liter to za żadne skarby mi Rutus nie wychodzi... Forum Rutusa sobie wygooglaj... Teraz dotarło ?