witam
pękła mi rurka aluminiowa w wykrywaczu F 75 ,czy istnieje możliwoś zamuwienia nowej.
jesli tak prosze o kontakt ile takie zamuwienie będzie realizowane i jaka będzie cena .
Złamana rurka F75
złamana sztyca w Fisher F75 LTD
sie połamało .
Czy ktoś jest w stanie pomuc , najlepiej w zakupie nowej .
Czy ktoś jest w stanie pomuc , najlepiej w zakupie nowej .
Re: złamana sztyca w Fishe F 75 LTD
Połączyłem z istniejącym tematem.
Jeśli chodzi o mnie, to sprawa jest przegrana:
viewtopic.php?f=3&t=3174
Najlepiej zwrócić się do sprzedawcy.

proscan
Jeśli chodzi o mnie, to sprawa jest przegrana:
viewtopic.php?f=3&t=3174
Najlepiej zwrócić się do sprzedawcy.

proscan
Re: Złamana rurka F75
maxim
Wydaje mnie się że mu trochę pomogłeś - z tego co widzę rurka od elektroniki do chwytu również jest krzywa i to dość mocno....
"Energicznie" odkładasz na ziemię ?
Wydaje mnie się że mu trochę pomogłeś - z tego co widzę rurka od elektroniki do chwytu również jest krzywa i to dość mocno....
"Energicznie" odkładasz na ziemię ?