Złamana rurka F75

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Złamana rurka F75

Post autor: Zapytanie_email »

witam
pękła mi rurka aluminiowa w wykrywaczu F 75 ,czy istnieje możliwoś zamuwienia nowej.
jesli tak prosze o kontakt ile takie zamuwienie będzie realizowane i jaka będzie cena .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Złamana rurka F75

Post autor: ProScan »

odpowiedź można znaleźć tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2623

:pa

proscan
maxim
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 6:21 pm

złamana sztyca w Fisher F75 LTD

Post autor: maxim »

sie połamało .
Czy ktoś jest w stanie pomuc , najlepiej w zakupie nowej .
Załączniki
DSCN0258.JPG
DSCN0256.JPG
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: złamana sztyca w Fishe F 75 LTD

Post autor: ProScan »

Połączyłem z istniejącym tematem.

Jeśli chodzi o mnie, to sprawa jest przegrana:

viewtopic.php?f=3&t=3174

Najlepiej zwrócić się do sprzedawcy.

:pa

proscan
damiano
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Złamana rurka F75

Post autor: damiano »

maxim
Wydaje mnie się że mu trochę pomogłeś - z tego co widzę rurka od elektroniki do chwytu również jest krzywa i to dość mocno....
"Energicznie" odkładasz na ziemię ? :?
ODPOWIEDZ