Dwie sondy White's

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Witam Panie Piotrze.
Mam problem z dwiema sondami , pierwsza to 300 do MXT , odlutowane dwa przewody , chodzi o polutowanie i założenie porządnej wtyczki bo ta która jest to jakaś masakra i chyba niekompletna, jakaś krótka trochę. Instrukcja obsługi do MXT kupiona w f-mie Proscan.
Druga to BM 950 i z tą chyba sprawa wygląda gorzej. Jeszcze w sierpniu latałem z nią po plaży i wszystko było OK , teraz po włączeniu wykrywacz wydaje tylko takie terkotanie , nie reaguje na żaden metal , nawet po wciśnięciu PP nie widzi samochodu. Nie wiem czy jej wtedy nie zamoczyłem ale przez te parę miesięcy powinna chyba wyschnąć ? Baterie nowe , kabel wymieniony u Pana na gruby. Czy da się coś z tym zrobić ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8506
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dwie sondy White's

Post autor: ProScan »

Witam,

Wtyczka pewnie była naprawiana, bo te współcześnie zakładane wtyczki są zalewane na kablu. Po usunięciu tej zalewy pojawia się takie krótkie "coś" śmierdzące Chinami.

Można wymienić na oryginał - bez problemu (poza finansowym).

Ta druga też do MXT? Bo one nazywają się Eclipse 950.

Z krzyżem, czy płaska?

:pa

proscan
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Ta druga to do mojego zacnego IDX Pro , 6,59 Khz chyba ? Plaska.
ProScan
Właściciel
Posty: 8506
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dwie sondy White's

Post autor: ProScan »

Tak to zwykła BM950. Pewnie jest jakieś zwarcie, skoro coś terkocze, a nie wykrywa.

Duże szanse że da się zrobić.

:pa

proscan
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Czyli moge je przyslac ? :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8506
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dwie sondy White's

Post autor: ProScan »

Tak.

:pa

proscan
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Fajnie,dziekuje. Wysle po niedzieli jak wroce z wygnania. Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8506
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dwie sondy White's

Post autor: ProScan »

Sondy dotarły. W dużej sondzie założę oryginalną wtyczkę.

W BM-ce niestety jest przerwa wewnątrz sondy. Konieczne będzie wykonanie otworu w spodzie, by naprawić połączenie.

:pa

proscan
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Proszę zrobić to, co uzna Pan za stosowne. Ja Panu ufam :D Ufam też że po zapłacie za naprawę zostanie mi trochę grosza na prezenty dla rodziny ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8506
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dwie sondy White's

Post autor: ProScan »

Na pewno wyjdzie duuużo taniej niż zakup nowej sondy :)

:pa

proscan

PS
Naprawa idzie dobrym torem, bo sonda już ożyła. Druga dobra wiadomość jest taka, że jest bardzo dobrze nastrojona.
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie sondy White's

Post autor: wert123 »

Witam.
Sondy dotarły wczoraj , dziękuję , mistrzowska robota =D> I Mikołaj ma za co zaszaleć ... :D
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ