Wykrywacz podwodny
Wykrywacz podwodny
Witam nosze sie z zamiarem kupna wykrywacza podwodnego ,lad mnie juz znudził.Mam przeznaczone na to 3tys.chodzi mi o drobnice kolorowa przedewszystkim. Prosze o pomoc w wyborze
Re: Wykrywacz podwodny
Proszę zawęzić swój wybór, bo różnych typów wykrywaczy jest sporo.
Sam termin "podwodny" jest szeroki. To ma być nurkowanie czy brodzenie? Ma to mieć identyfikację? Itd.
Słowem, proszę dać coś więcej od siebie zanim zacznie się oczekiwać odpowiedzi od innych.
Proszę zrobić listę wszystkich wykrywaczy, które wchodzą w grę, to wówczas zaczniemy się zastanawiać.
proscan
Sam termin "podwodny" jest szeroki. To ma być nurkowanie czy brodzenie? Ma to mieć identyfikację? Itd.
Słowem, proszę dać coś więcej od siebie zanim zacznie się oczekiwać odpowiedzi od innych.
Proszę zrobić listę wszystkich wykrywaczy, które wchodzą w grę, to wówczas zaczniemy się zastanawiać.
proscan
Re: Wykrywacz podwodny
Myslałem zeby w tym roku troche pobrodzic a w przyszłym zrobic kurs płetwonurkowy. W zeszłym roku brodziłem z minelabem explorerem se i rezultaty niezłe choc minelab ma problem ze zlotem słabe sygnały .N ajlepiej jak by to był wykrywacz choc troche pododny w działaniu i zasiegu. Chodzi mi o rozróznianie metali i zasieg Pozdrawiam
Re: Wykrywacz podwodny
Skoro tak, to Minelab Excalibur - technologia w zasadzie ta sama co Explorer.
proscan
proscan
Re: Wykrywacz podwodny
Tylko ze Excalibur to koszt 4.500 a ja nie chce inwestowac wiecej niz 3.000 ,moze jakis z Garettów .Zeby zainwestowac 4.500 w wykrywacz trza miec mozliwosc codziennego chodzenia z nim a ja mam tylko czas jak wiekszosc w wekkend .Poza tym ja nie chodze zarobkowo tylko dla przyjemnosci
Re: Wykrywacz podwodny
Nie było podane w kryteriach, że ma być nowy.
Z "podwodnych" Garrett-ów na drobiazg to AT PRO. Impulsowego Sea Huntera na drobiazg nie polecam.
proscan
Z "podwodnych" Garrett-ów na drobiazg to AT PRO. Impulsowego Sea Huntera na drobiazg nie polecam.
proscan
Re: Wykrywacz podwodny
Chyba ze moze Pan ma jakis wykrywacz do odstapienia ktury by mi odpowiadal i moim kryteriom
Re: Wykrywacz podwodny
Nie mam. 
Re: Wykrywacz podwodny
jak wiadomo w wykrywaczu podwodnym używamy słuchawek muszlowych
czy przy zanurzaniu w wodzie woda dostaje się do uszu czy słuchawki tak przylegają że ucho jest suche
czy przy zanurzaniu w wodzie woda dostaje się do uszu czy słuchawki tak przylegają że ucho jest suche
Re: Wykrywacz podwodny
Dzieki za pomoc i rozmowe zycze wszyskiego dobrego w Nowym Roku
Re: Wykrywacz podwodny
Dzieki za zyczenia. Życzę dobrego wyboru.
Co do słuchawek, to pytanie nieco nie na temat. W każdym razie słuchawki podwodne nie zapewniają uszom szczelności.
proscan
Co do słuchawek, to pytanie nieco nie na temat. W każdym razie słuchawki podwodne nie zapewniają uszom szczelności.
proscan
Re: Wykrywacz podwodny
jeśli założysz neoprenowy kaptur to woda się do ucha nie dostaniejak wiadomo w wykrywaczu podwodnym używamy słuchawek muszlowych
czy przy zanurzaniu w wodzie woda dostaje się do uszu czy słuchawki tak przylegają że ucho jest suche
Re: Wykrywacz podwodny
Panowie a co sądzicie o Tiger Sharku'u
Ja też myślę o czymś do szukania w woszie , raczej słodkiej , niż słonej
i zastanawiam się czy zaadaptować jakiegoś " ladowca " do brodzenia ,
czy kupić " oryginał "
Mam pewne doświadczenia z Beach Hunter;em ID , ale trafiłem na nieszczelny egzemplarz i do wody wszedłem z nim tylko raz
, więc ograniczają się one do plaży , gdzie spisywał się nieżle , chociaż nie imponował zasięgiem . Proszę więc , jeśli ktoś z nim chodzuł o opinie o " Rekinie tygrysim "
Gopherus
Ja też myślę o czymś do szukania w woszie , raczej słodkiej , niż słonej
i zastanawiam się czy zaadaptować jakiegoś " ladowca " do brodzenia ,
czy kupić " oryginał "
Gopherus
Re: Wykrywacz podwodny
witam jestem po pierwszym sezonie z at pro jednak ten wykrywacz wybrałem .jestem niezmiernie zadowolony z niego wyciąga naprawde drobne kolorki, łącznie z kawałkami drobnych łańcuszków,które mało który wykrywacz podobni łapie. Małym problemem jest kolor cewki powinna być jasna do chodzenia w wodzie i jest za lekka do chodzenia w wodzie , ma za duza wypornośc i trzeba wykrywacz troche dociskac do dna. Bardzo ładnie wykrywa sreberko i złoto troszke tego mi wpadło problem polega jeszcze na tym że niestety łapie stalowe kapsle od piwa nawet te na których jest już tylko rdza sama ale przywykłem już i mi to nie przeszkadza .Poza tym innych stalowych żeczy nie łapie, sadze ze łapie kapsle bo po poostu sa okragłe Pozdrawiam i jezeli bym jeszcze raz kupował to kupiłbym AT PRO jeszcze raz
Re: Wykrywacz podwodny
I ja , w końcu , zdecydowałem się na AT PRO i podobnie jak Daroadi , jestem
" zbudowany " możliwościami tego wykrywacza .Podchodziłem do niego " jak pies do jeża " , ale okazało się , że nie jest to jedyniee " czarny kanarek " a całkiem przyzwoity sprzęt na drobnicę i nie tylko , bo większe obiekty wykrywa
na sporej głębokości . Poza tym świadomość , iż nie trzeba się obawiać zawigocenia elektroniki , daje duży komfort psychiczny .Bardzo dobrze wspominam MXT , czy X-T 705 , ale gdy przypomnę sobie zabiegi , które robiłem , by zabezpieczyś je przed wilgocią , to wdzięczny jestem
konstruktorom firmy Garret , że wpadli na pomysł , by stworzyć wykrywacz
z taką konfiguracją " cech osobniczych ". Tak więc rozwinięcie skrótu " AT " uważam za , w pełni , uzasadnione .
Gopherus
" zbudowany " możliwościami tego wykrywacza .Podchodziłem do niego " jak pies do jeża " , ale okazało się , że nie jest to jedyniee " czarny kanarek " a całkiem przyzwoity sprzęt na drobnicę i nie tylko , bo większe obiekty wykrywa
na sporej głębokości . Poza tym świadomość , iż nie trzeba się obawiać zawigocenia elektroniki , daje duży komfort psychiczny .Bardzo dobrze wspominam MXT , czy X-T 705 , ale gdy przypomnę sobie zabiegi , które robiłem , by zabezpieczyś je przed wilgocią , to wdzięczny jestem
z taką konfiguracją " cech osobniczych ". Tak więc rozwinięcie skrótu " AT " uważam za , w pełni , uzasadnione .
Gopherus