Fisher gemini 3

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Kerimowl
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 28, 2013 9:24 am

Fisher gemini 3

Post autor: Kerimowl »

Witam serdecznie. Poszukuje wymiarów uchwytu (rączki) do wykrywacza Fisher Gemini 3 wraz z odległościami pomiędzy śrubami do mocowania anten. Potrzebne jest także jakieś zdjęcie lub rysunek śruby do regulacji poziomu anteny przedniej. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: ProScan »

Ja nie mam tych danych.

Załączam zdjęcia - można będzie sobie wyznaczyć wymiary z proporcji.

Odległości pomiędzy śrubami wynikają z gwintowych otworów w pudełkach, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi.

:pa

proscan

020510fisher3.jpg
020510fisher3.jpg (32.1 KiB) Przejrzano 21799 razy


afisher1.jpg
afisher1.jpg (13.11 KiB) Przejrzano 21799 razy
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

Pytanie do użytkowników GEMINI

Post autor: marcin77 »

Witam,
mam taką prośbę, czy któryś z użytkowników Fishera GEMINI mógłby dodać klika dokładnych zdjęć tego aluminiowego łącznika boxów?? Podać wymiary, gdyż nie mam tego elementu a chce go dorobić bo sezon zbliża się wielkimi krokami. Jest to wykonane z aluminium czy metalu??
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: marcin77 »

ok a ten element jest aluminiowy czy metalowy?? czy te śrubki są bardzo istotne?? ta jedna jest od regulacji z tego co widziałem, czy można nosić gemini za te ramę jak TM808?? czy trzeba tak nim dyndać na tym pasku?? podejrzewam że im bliżej ziemi tym zasięg będzie lepszy dokładniejszy??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: ProScan »

Aluminium to też metal!

Stelaż jest aluminiowy.

Tylko ta śruba regulacyjna jest ważna - reszt pełni rolę śrub mocujących.

Gemini można nosić jak się chce - ale w tym wątku nie odpowiadam na pytania o własności, czy obsługę Gemini.

:pa

proscan
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: marcin77 »

będzie jakaś różnica jak zrobię z metalowego profilu albo rurki??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: ProScan »

z metalowego profilu albo rurki??


Już napisałem - że aluminium jest metalem. Nie wiem po co mam odpowiadać, skoro nie czyta się tego co napisałem. To dosyć przykre.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: Zapytanie_email »

Czy jest u Pana dostepna żerdź do gemini 3? Viking "krzyknął" mi xyz zł myslę ze za te 3 kawałki aluminium to przegięcie :(
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: ProScan »

Jak widać powyżej, to nie są zwykłe kawałki aluminium, tylko coś więcej.

Czy warte tej ceny, tego nie wiem (dla mnie nie).

Tak czy owak jak takich rurek nie mam i mieć nie będę, bo nie mam możliwości kupowania czegokolwiek od Fishera.

:pa

proscan
kobyla8
Posty: 21
Rejestracja: pn lut 19, 2007 2:06 pm

Re: Fisher gemini 3

Post autor: kobyla8 »

Stary temat, ale odświeżę, sam szukałem, więc moze komuś się przyda.. Wymiary uchwytu sa opisane na 22 stronie oryginalnej instrukcji- 49.5 cala. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ