Fisher gemini 3
Fisher gemini 3
Witam serdecznie. Poszukuje wymiarów uchwytu (rączki) do wykrywacza Fisher Gemini 3 wraz z odległościami pomiędzy śrubami do mocowania anten. Potrzebne jest także jakieś zdjęcie lub rysunek śruby do regulacji poziomu anteny przedniej. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam
Re: Fisher gemini 3
Ja nie mam tych danych.
Załączam zdjęcia - można będzie sobie wyznaczyć wymiary z proporcji.
Odległości pomiędzy śrubami wynikają z gwintowych otworów w pudełkach, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi.

proscan
Załączam zdjęcia - można będzie sobie wyznaczyć wymiary z proporcji.
Odległości pomiędzy śrubami wynikają z gwintowych otworów w pudełkach, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi.

proscan
Pytanie do użytkowników GEMINI
Witam,
mam taką prośbę, czy któryś z użytkowników Fishera GEMINI mógłby dodać klika dokładnych zdjęć tego aluminiowego łącznika boxów?? Podać wymiary, gdyż nie mam tego elementu a chce go dorobić bo sezon zbliża się wielkimi krokami. Jest to wykonane z aluminium czy metalu??
mam taką prośbę, czy któryś z użytkowników Fishera GEMINI mógłby dodać klika dokładnych zdjęć tego aluminiowego łącznika boxów?? Podać wymiary, gdyż nie mam tego elementu a chce go dorobić bo sezon zbliża się wielkimi krokami. Jest to wykonane z aluminium czy metalu??
Re: Fisher gemini 3
ok a ten element jest aluminiowy czy metalowy?? czy te śrubki są bardzo istotne?? ta jedna jest od regulacji z tego co widziałem, czy można nosić gemini za te ramę jak TM808?? czy trzeba tak nim dyndać na tym pasku?? podejrzewam że im bliżej ziemi tym zasięg będzie lepszy dokładniejszy??
Re: Fisher gemini 3
Aluminium to też metal!
Stelaż jest aluminiowy.
Tylko ta śruba regulacyjna jest ważna - reszt pełni rolę śrub mocujących.
Gemini można nosić jak się chce - ale w tym wątku nie odpowiadam na pytania o własności, czy obsługę Gemini.

proscan
Stelaż jest aluminiowy.
Tylko ta śruba regulacyjna jest ważna - reszt pełni rolę śrub mocujących.
Gemini można nosić jak się chce - ale w tym wątku nie odpowiadam na pytania o własności, czy obsługę Gemini.

proscan
Re: Fisher gemini 3
będzie jakaś różnica jak zrobię z metalowego profilu albo rurki??
Re: Fisher gemini 3
z metalowego profilu albo rurki??
Już napisałem - że aluminium jest metalem. Nie wiem po co mam odpowiadać, skoro nie czyta się tego co napisałem. To dosyć przykre.

proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Fisher gemini 3
Czy jest u Pana dostepna żerdź do gemini 3? Viking "krzyknął" mi xyz zł myslę ze za te 3 kawałki aluminium to przegięcie 
Re: Fisher gemini 3
Jak widać powyżej, to nie są zwykłe kawałki aluminium, tylko coś więcej.
Czy warte tej ceny, tego nie wiem (dla mnie nie).
Tak czy owak jak takich rurek nie mam i mieć nie będę, bo nie mam możliwości kupowania czegokolwiek od Fishera.

proscan
Czy warte tej ceny, tego nie wiem (dla mnie nie).
Tak czy owak jak takich rurek nie mam i mieć nie będę, bo nie mam możliwości kupowania czegokolwiek od Fishera.

proscan
Re: Fisher gemini 3
Stary temat, ale odświeżę, sam szukałem, więc moze komuś się przyda.. Wymiary uchwytu sa opisane na 22 stronie oryginalnej instrukcji- 49.5 cala. Pozdrawiam.