Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Witam
Ośmielam się napisać do Ciebie po starej znajomości.
Pamiętam że zawsze chętnie udzieliłeś rady i zawsze pomogłeś w rozwiązaniu dylematu.
Pamiętam Cie jako człowieka który nigdy nie odmówił pomocy.
Tym razem chodzi o mojego brata.
Pragnie zakupić nowy wykrywacz.
Wacha się pomiędzy wyborem Garretta 250 a Fischera 2 (F2,F3,F5)
W sumie to chciałby kupić dobry wykrywacz do kwoty max 1500 zł
i tak naprawdę to nie wie na co się zdecydować.
Pisałem mu o Tobie i oczywiście wysłałem link do Twojego serwisu,ale odpisał mi
że po starej znajomości to udzielisz mi pewniejszej rady.
Wiesz jak to jest z wykrywaczem.Jak się wydaje większe kwoty na jego zakup,
to chciałoby się mieć sprzęt dający pełną satysfakcję z zakupu i nie żałować puzniej wydanych pieniędzy.
Myslę że Fischer jest lepszy od Garretta 250,ale może zaproponował byś inny typ wykrywacza do kwoty o której wspomniałem wyżej.
Pozdrawiam serdecznie commodus
witam
chcialbym sie zaopatrzyc w wykrywacz do wszystkiego i jakis nie zawodny
bez jakis skomplikowanych ustawien mialem xlt spectrum i mam garetata gtx1250 tlumaczenie mi robiles .
ale mam na oku withesa matrix m6 czy to dobry wykrywacz czy lepiej cos tanszego np ace 250
cena nie gra roli
interesuje mnie cos nie skomplikowanego i najlepiej zeby sam sie dostrajal i pewnie dzialal bo te co mialem to cos nie bylo tak albo nic nie bylo tam gdzie szukalem
nie wiem.
poprostu chcalbym cos kupic pewnego i latwego w obsludze i do wszystkiego .
powiem tak . i bez jais dodatkowych ustawien i najlepiej zeby pokazywal jeszcze zarysy przedmitu
Nie ma takiego wykrywacza. Są "protezy" w postaci tzw. profilowania spotykane w White's Quantum XT czy Spectra V3 lub w bardziej prymitywnej postaci w Garrett GTP 1350.
Rozmiar pokazywany jest w GTI 2500.
Ale myślałem, że potrzebny jest wykrywacz, a nie nośnik gadżetów.
tak tez czytalem ze 250 ace jest tani i nie zawodny
a czm sie rozni mxt oprucz strojenia do gruntu napewno cena
czy glebiej bieze i nie ominie sie niczego mxt a 250 jest wolniejszy
prosze mi to wyjasnic jezeli mozna ????????