Do Proscana,jaki wybór??

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
commodus
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 12, 2010 11:26 am
Lokalizacja: Rzeszów

Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: commodus »

Witam :)
Ośmielam się napisać do Ciebie po starej znajomości.
Pamiętam że zawsze chętnie udzieliłeś rady i zawsze pomogłeś w rozwiązaniu dylematu.
Pamiętam Cie jako człowieka który nigdy nie odmówił pomocy.
Tym razem chodzi o mojego brata.
Pragnie zakupić nowy wykrywacz.
Wacha się pomiędzy wyborem Garretta 250 a Fischera 2 (F2,F3,F5)
W sumie to chciałby kupić dobry wykrywacz do kwoty max 1500 zł
i tak naprawdę to nie wie na co się zdecydować.
Pisałem mu o Tobie i oczywiście wysłałem link do Twojego serwisu,ale odpisał mi
że po starej znajomości to udzielisz mi pewniejszej rady.
Wiesz jak to jest z wykrywaczem.Jak się wydaje większe kwoty na jego zakup,
to chciałoby się mieć sprzęt dający pełną satysfakcję z zakupu i nie żałować puzniej wydanych pieniędzy.
Myslę że Fischer jest lepszy od Garretta 250,ale może zaproponował byś inny typ wykrywacza do kwoty o której wspomniałem wyżej.
Pozdrawiam serdecznie commodus :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: ProScan »

Wymienione Fishery to są wyroby wykrywaczopodobne. Pisałem o tym nie raz.

Niech sobie kupi ACE 250/Euro ACE - najwyżej sprzeda z niewielką stratą.

:pa

proscan
commodus
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 12, 2010 11:26 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: commodus »

Serdeczne dzieki za pomoc w wyborze.
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

witam
chcialbym sie zaopatrzyc w wykrywacz do wszystkiego i jakis nie zawodny
bez jakis skomplikowanych ustawien mialem xlt spectrum i mam garetata gtx1250 tlumaczenie mi robiles .
ale mam na oku withesa matrix m6 czy to dobry wykrywacz czy lepiej cos tanszego np ace 250
cena nie gra roli
interesuje mnie cos nie skomplikowanego i najlepiej zeby sam sie dostrajal i pewnie dzialal bo te co mialem to cos nie bylo tak albo nic nie bylo tam gdzie szukalem :D
nie wiem.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: ProScan »

Jeśli budżet pozwala, to proponuję White's MXT.

:pa

proscan
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

ok
a czy ten wykrywacz to cos specjalnego bo nie orientuje sie za bardzo
nie trzeba tam nic krecic sam wszystko robi ???
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

poprostu chcalbym cos kupic pewnego i latwego w obsludze i do wszystkiego .
powiem tak . i bez jais dodatkowych ustawien i najlepiej zeby pokazywal jeszcze zarysy przedmitu
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: ProScan »

najlepiej zeby pokazywal jeszcze zarysy przedmitu
Nie ma takiego wykrywacza. Są "protezy" w postaci tzw. profilowania spotykane w White's Quantum XT czy Spectra V3 lub w bardziej prymitywnej postaci w Garrett GTP 1350.

Rozmiar pokazywany jest w GTI 2500.

Ale myślałem, że potrzebny jest wykrywacz, a nie nośnik gadżetów.

:pa

proscan
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

ok
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

a ten mxt co on potrafi i ile okolo kosztuje.
nie trzeba tam nic krecic
tzn wlacz i szukaj na tej zasadzie/
tak
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: ProScan »

Ja nie sprzedaję.

Informacje ogólne są też ogólnodostępne.

:pa

proscan
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

no dobra ale moglbys chyba napisac co on potrafi np jest na tej zasadzie zrobiony wlacz i szukaj? bo jestem ciekawy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: ProScan »

Włącz i szukaj to jest ACE 250.

MXT wymaga wykonania pewnych czynności - choćby dostrojenia do gruntu.

:pa

proscan
adambb6
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2012 8:30 pm

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: adambb6 »

tak tez czytalem ze 250 ace jest tani i nie zawodny
a czm sie rozni mxt oprucz strojenia do gruntu napewno cena
czy glebiej bieze i nie ominie sie niczego mxt a 250 jest wolniejszy
prosze mi to wyjasnic jezeli mozna ????????
forest
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Do Proscana,jaki wybór??

Post autor: forest »

MXt to kozak,,,nie ma co się zastanawiac tylko go kupić i cieszyć sie znalezionymi fantami..a w obsłudze to chyba młotek jest bardziej skomplikowany

wersja mxt pro z cewką 10DD wymiata
ODPOWIEDZ