Garett AT GOLD

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
ukrycia
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 16, 2007 11:30 am
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Garett AT GOLD

Post autor: ukrycia »

Witam! Czy warto kupić Garetta AT GOLD ? :-k
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ProScan »

Może warto, a może nie warto? Kto to wie?

:pa

proscan
ukrycia
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 16, 2007 11:30 am
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ukrycia »

Dziękuje za odpowiedź. :arrow: – Może ktoś pracował na tym modelu i coś napisze odnośnie sprzętu. Z góry dziękuje za informację :!: :!:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ProScan »

Proszę dać coś od siebie. Co zwróciło uwagę kolegi, że się tym akurat modelem zainteresował?

:pa

proscan
mariusz.babilon
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Garett AT GOLD

Post autor: mariusz.babilon »

Miałem ten wykrywacz polecam bardzo dobry na kolor ale niestety drogi .Trzeba do wykorzystania jego możliwości dokupić cewkę DD 8.5x11 i robią się w sumie spore pieniądze .
Pozdrawiam.
ukrycia
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 16, 2007 11:30 am
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ukrycia »

Witam ! Mój brat ma Garetta ACE 250 – kilka razy miałem go w terenie i mogę powiedzieć że drobnice kosi nie samo wicie - i dlatego zainteresowałem się AT GOLD - Tylko czy faktycznie warto go kupić. :-k
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ProScan »

AT GOLD jak sama nazwa wskazuje został opracowany z myślą o poszukiwaczach złota - i to tych w USA, gdzieś na ich terenach złotonośnych, a nie dla Polaka uganiającego się za boratynkami czy innymi takimi pospolitymi moniakami.

Jeśli już to wskazałbym na AT PRO, skoro ten design się spodobał.

:pa

proscan
ukrycia
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 16, 2007 11:30 am
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ukrycia »

Serdecznie dziękuje za odpowiedź :) Mam jeszcze jedno pytanie jaki wykrywacz polecił by pan z górnej półki – taki warty swojej ceny - może Withes Spectra VX3 lub Withes spektra v3i – czy te dwa modele bardzo różnią się od siebie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ProScan »

Ten wątek dotyczy tylko AT Gold.

Ja nic nie polecam. Ja mogę tylko pomóc w wyborze, gdy ma się coś konkretnego na oku. Dla początkującego wymienione wykrywacze odradzam.

:pa

proscan
ukrycia
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 16, 2007 11:30 am
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Garett AT GOLD

Post autor: ukrycia »

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz :)
ODPOWIEDZ