Proscan, w przetłumaczonej przez Ciebie instrukcji obsługi do xterra70 znalazł się taki zapis:
"... Sondę mozna zanurzać do głębokości 0,5 m, jednak obudowa elektroniki nie jest wodoszczelna. Pomimo, że obudowa została zaprojektowana tak, by zapewnić wodoodporność, zaleca się dodatkowe zabezpieczenie obudowy przy pracy w warunkach dużej wilgotności. Do tego celu zaprojektowano specjalne osłony ..."
No właśnie, o co tu chodzi z tymi specjalnymi osłonami ? Czy w instrukcji obsługi chodzi o dodatkową ochronę elektroniki w cewce czy elektroniki w "komputerku pokładowym"?? Masz moze wiedzę na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
bogdans
PS. Czy istnieje możliwość usunięcia użytkownika "bogdans" (to mój pierwszy nick na tym forum na który nie mogę się dostać, chyba zapomniałem hasła) i następnie z "bogdans2" zrobić ponownie nick "bogdans"?
(źródło Viking)