Wykrywacz do 1800

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Wykrywacz do 1800

Post autor: Zapytanie_email »

Dzień dobry mam pytanie w sprawie zakupu wykrywacza do około 1800.
Na oku mam nexus corado oraz gold maxx2 cena oby dwuch to +- 1600 ale jestem na razie laikiem co by Pan polecił mi do zakupu może coś innego bo może dokunuje złego wyboru.

Bardzo dziękuje za pomoć.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 1800

Post autor: ProScan »

Kryterium cenowe to jest jedno z najgorszych, a w każdym razie nie powinno być brana jako pierwsze. Proszę się zastanowić do czego ten wykrywacz ma służyć i jakie ma mieć cechy, a dopiero wówczas dopasować się do możliwości finansowych.

W każdym razie Nexusa odrzuciłbym w przedbiegach. To sprzęt dla naiwnych, którzy dali się uwieść marketingowemu bełkotowi producenta i sprzedawcy. Ten drugi jest sprawdzony przez znacznie większe grono poszukiwaczy, producent ma o wiele lepszą renomę. Ale czy on się będzie nadawał do Pana celów - cholera wie, bo nie znam tych celów.

Proszę przeszukać to i inne fora pod kątem Nexus i Goldmaxx

W kwestiach ogólnych proszę poczytać to: viewtopic.php?f=3&t=1142

:pa

proscan
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

Re: Wykrywacz do 1800

Post autor: remi79 »

Witam prosze wyrzucic lub przeniesc do odpowiedniego tematu
ale CUDO -wne zarabianie kasy
http://allegro.pl/makro-deephunter-pro-i3480739485.html
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 1800

Post autor: ProScan »

A co to ma wspólnego z tematem?

:smt021 :smt014 :nono :palm

proscan
ODPOWIEDZ