Dzień dobry mam pytanie w sprawie zakupu wykrywacza do około 1800.
Na oku mam nexus corado oraz gold maxx2 cena oby dwuch to +- 1600 ale jestem na razie laikiem co by Pan polecił mi do zakupu może coś innego bo może dokunuje złego wyboru.
Bardzo dziękuje za pomoć.
Wykrywacz do 1800
Re: Wykrywacz do 1800
Kryterium cenowe to jest jedno z najgorszych, a w każdym razie nie powinno być brana jako pierwsze. Proszę się zastanowić do czego ten wykrywacz ma służyć i jakie ma mieć cechy, a dopiero wówczas dopasować się do możliwości finansowych.
W każdym razie Nexusa odrzuciłbym w przedbiegach. To sprzęt dla naiwnych, którzy dali się uwieść marketingowemu bełkotowi producenta i sprzedawcy. Ten drugi jest sprawdzony przez znacznie większe grono poszukiwaczy, producent ma o wiele lepszą renomę. Ale czy on się będzie nadawał do Pana celów - cholera wie, bo nie znam tych celów.
Proszę przeszukać to i inne fora pod kątem Nexus i Goldmaxx
W kwestiach ogólnych proszę poczytać to: viewtopic.php?f=3&t=1142

proscan
W każdym razie Nexusa odrzuciłbym w przedbiegach. To sprzęt dla naiwnych, którzy dali się uwieść marketingowemu bełkotowi producenta i sprzedawcy. Ten drugi jest sprawdzony przez znacznie większe grono poszukiwaczy, producent ma o wiele lepszą renomę. Ale czy on się będzie nadawał do Pana celów - cholera wie, bo nie znam tych celów.
Proszę przeszukać to i inne fora pod kątem Nexus i Goldmaxx
W kwestiach ogólnych proszę poczytać to: viewtopic.php?f=3&t=1142

proscan
Re: Wykrywacz do 1800
Witam prosze wyrzucic lub przeniesc do odpowiedniego tematu
ale CUDO -wne zarabianie kasy
http://allegro.pl/makro-deephunter-pro-i3480739485.html
Pozdrawiam
ale CUDO -wne zarabianie kasy
http://allegro.pl/makro-deephunter-pro-i3480739485.html
Pozdrawiam
Re: Wykrywacz do 1800
A co to ma wspólnego z tematem?
proscan
proscan