witam, chciałbym wysłać wykrywacz do naprawy , czy serwis będzie czynny w okresie miedzy świętami a nowym rokiem ??
opisze usterkę , wykrywacz DFX nie włącza sie , przestał reagowc na przycisk on/off
Swrwis
Re: Swrwis
Proszę przysłać po nowym roku.

proscan

proscan
Re: Swrwis
dziekuje za odpowiedz, wysyłam po nowym roku , Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku
Re: Swrwis
Dziękuję. Z wzajemnościami wszelkimi. 
