Swrwis

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Swrwis

Post autor: Pawel77 »

witam, chciałbym wysłać wykrywacz do naprawy , czy serwis będzie czynny w okresie miedzy świętami a nowym rokiem ??
opisze usterkę , wykrywacz DFX nie włącza sie , przestał reagowc na przycisk on/off
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Swrwis

Post autor: ProScan »

Proszę przysłać po nowym roku.

:pa

proscan
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Re: Swrwis

Post autor: Pawel77 »

dziekuje za odpowiedz, wysyłam po nowym roku , Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Swrwis

Post autor: ProScan »

Dziękuję. Z wzajemnościami wszelkimi. :smt114
ODPOWIEDZ