Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Witam. Posiadam v3, ale chodzi mi po głowie pomysł zakupu c.scope 1220xd. Chciałem go używać przy zrujnowanych domostwach i na konkretnych drogach leśnych. Czy statyk z dyskryminacją jest dobrym do tego rozwiązaniem? Dodam, że nie zależy mi na zasięgach - boratynka 40cm pozdr.
Witam. Dziękuję za odpowiedż. Miałem na myśli drogi zaśmiecone w lasach, gdzie były wioski, domostwa - główne jednak przeznaczenie to pozostałości po domostwach. Tak ubdurałem tego statyka po obejrzeniu filmiku http://m.youtube.com/watch?v=m1-Rs8IA6mU
Co prawda filmik reklamowy. Ale o cs raczej mało informacji, większość na śmietniku Odkrywcy. Biorę się za czytanie podanych wątków. Jeszcze raz dziękuję. Pozdr.
Na leśne drogi dynamik, na zakarzaczone gruzowiska statyk. Tym C scopem miałem okazję poprawiać bardo dokładnie przeszukany domek. Poprawiłem po Minelabach- Muszkieterku, Sowie i Terce i o dziwo pomiędzy dołkami wychodziły jeszcze sygnały, a teoretycznie nie powinny. Filmik od 2:20. http://www.youtube.com/watch?v=odhpMMNfslQ