CS1220XD

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

CS1220XD

Post autor: wiking10 »

Witam.
Posiadam v3, ale chodzi mi po głowie pomysł zakupu c.scope 1220xd.
Chciałem go używać przy zrujnowanych domostwach i na konkretnych drogach leśnych. Czy statyk z dyskryminacją jest dobrym do tego rozwiązaniem? Dodam, że nie zależy mi na zasięgach - boratynka 40cm :lol:
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CS1220XD

Post autor: ProScan »

Na leśne drogi to niekoniecznie, bo w czym miałaby leżeć przewaga statyka?

Na domostwa prędzej - tam gdzie zamiatanie jest utrudnione statyk z małą sondę może pomóc.

Inne wątki o 1220:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 220#p12537
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 220#p13330

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: CS1220XD

Post autor: wiking10 »

Witam.
Dziękuję za odpowiedż.
Miałem na myśli drogi zaśmiecone w lasach, gdzie były wioski, domostwa - główne jednak przeznaczenie to pozostałości po domostwach. Tak ubdurałem tego statyka po obejrzeniu filmiku
http://m.youtube.com/watch?v=m1-Rs8IA6mU

Co prawda filmik reklamowy. Ale o cs raczej mało informacji, większość na śmietniku Odkrywcy.
Biorę się za czytanie podanych wątków.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdr.
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: CS1220XD

Post autor: wiking10 »

Witam.
Przeczytałem. Troszkę już mniej go chcę. Nie chcę Pana wkurzać, ale jakie są alternatywne stastyki z dyskryminacją?
Pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CS1220XD

Post autor: ProScan »

Jest wymieniony mój faworyt wątkach j/w

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: CS1220XD

Post autor: wiking10 »

Czy ma Pan może na zbyciu takiego,,białasa'', bądź też w najbliższych miesiącach?
Pozdr.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 06, 2014 9:51 pm przez wiking10, łącznie zmieniany 2 razy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CS1220XD

Post autor: ProScan »

Jeśli coś jet niezrozumiałego w jakimś wątku, to proszę wyjaśniać/pytać tamże.

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: CS1220XD

Post autor: wiking10 »

Gdy Pan odpisywał edytowałem posta. Nabałaganiłem.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CS1220XD

Post autor: ProScan »

Nie mam.
tara
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: CS1220XD

Post autor: tara »

Na leśne drogi dynamik, na zakarzaczone gruzowiska statyk.
Tym C scopem miałem okazję poprawiać bardo dokładnie przeszukany domek. Poprawiłem po Minelabach- Muszkieterku, Sowie i Terce i o dziwo pomiędzy dołkami wychodziły jeszcze sygnały, a teoretycznie nie powinny. :D
Filmik od 2:20.
http://www.youtube.com/watch?v=odhpMMNfslQ
ODPOWIEDZ