Uszkodzony F70
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Uszkodzony F70
Mam pytanie jestem posiadaczem fisher f-70 dzialal od ostatniego wlaczenia bez zarzutu dzis zas po wlaczeniu wydaje jedyie buczenie z glosnika i sluchawek i nie mozna przelaczyc rzadnej opcji ani zmienic czestotliwosci ani programu jedynie naciskajac grunt balans przeskakuje nie raz czestotliwosc czy podjeli by sie panstwo naprawy tego problemu i w jakiej cenie by to moglo sie zakrecic z gory dziekuje za odpowiedz
Re: Uszkodzony F70
A robił Pan RESET wykrywacza? Instrukcja str. 10.

proscan
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Uszkodzony F70
Proszę pana może zle opisałem cały problem bo nawet po odłączeniu cewki restarcie itd nic nie jestem w stanie zrobić cały czas wydaje buczenie nie mogę zmienić żadnej nastawy tak jak by był cały czas włączony grunt balans
Re: Uszkodzony F70
Pytałem o RESET, a nie restart.
Proszę zapytać w firmie Viking, czy wymienią albo sprzedają Panu klawiaturę, bo może jest w niej zwarcie.

proscan
Proszę zapytać w firmie Viking, czy wymienią albo sprzedają Panu klawiaturę, bo może jest w niej zwarcie.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Uszkodzony F70
Dobrze skantaktuje się z firma Viking jeśli pan nie chce się podjąć na prawy ale myślałem ze nie będę musiał korzystać z ich usług
Re: Uszkodzony F70
A w którym miejscu napisałem, że nie chcę się podjąć naprawy?
Jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Tylko w firmie Viking można kupić części zamienne – oni mają monopol. Trzeba było to wziąć pod uwagę wybierając model wykrywacza.
proscan
Jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Tylko w firmie Viking można kupić części zamienne – oni mają monopol. Trzeba było to wziąć pod uwagę wybierając model wykrywacza.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Uszkodzony F70
Dzień dobry nie pozwoliłem po pierwsze na umieszczanie naszej konwersacji na forum a po za tym pan powinien nauczyć się czytać z zrozumieniem bo bez analizy problemu sugeruje mi pan zakup panelu sterowania żart jakiś to ma bydz fachowy serwis nikogo bym nie polecił takiego serwisu jak pan prowadzi pozdrawiam
Re: Uszkodzony F70
Proszę potraktować to forum jak lustro, w którym można przejrzeć się i to co się samemu napisało.
I jest to lustro anonimowe.
Myślę że wszyscy czytający są mi wdzięczni, że nie chowam pod korcem takich pereł.
A tak naprawdę, to liczę, że ktoś mi zacznie współczuć.
proscan
I jest to lustro anonimowe.
Myślę że wszyscy czytający są mi wdzięczni, że nie chowam pod korcem takich pereł.
A tak naprawdę, to liczę, że ktoś mi zacznie współczuć.
proscan