fisher 1280 podwodny

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

średnica wynosi ok. 21.5cm i jest wyraźnie większa od pająka Fishera 1280.

Tutaj zdjęcie: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=4&t=2737

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: Zapytanie_email »

Posiadam od nowości Fishera 1280-x ( nie wiem czy naprawiacie wykrywacze podwodne). Wykrywacz przepracował ponad 1000 godzin. Od kilku wyjść po zanurzeniu w wodzie przez kilka minut występują popiskiwania uniemożliwiające normalną pracę. Oglądałem/sprawdzałem go też dokładnie na lądzie i problem również występuje chociaż w mniejszej skali ( dzieje się tak w momenci poruszania kablem w miejscu wejścia go do wykrywacza, tak mi się przynajmiej wydaje).
Czy można przysłać sprzęt do przeglądu/naprawy czy będę skazany na wysyłkę go do US :(
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Myślę że wiele nie jestem w stanie pomóc. Wygląda że wykrywacz nie jest szczelny i gdzieś (do sondy, kabla, elektroniki - to ostatnie najbardziej prawdopodobna) dostała się woda.

Nie jestem w stanie zapewnić szczelności tego detektora.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: Zapytanie_email »

Witam.
Mam problem , w wykrywaczu podwodnym FISHER 1280 popękał przewód łączący sondę z elektroniką . Wykrywacz działa , ale go nie używam gdyż boję się że może dojść do uszkodzenia . Chciałbym zapytać , czy podjął by się Pan naprawy I jaki byłby przybliżony koszt .
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

W grę wchodzi albo wymiana przewodu, albo całej sondy.

Jestem w stanie wykonać obie czynności - do wyboru, ale nie zapewniam szczelności detektora.

Koszty podam emailem.

:pa

proscan
giz
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 03, 2014 8:33 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: giz »

Poszukuję przewodu (gdzie kupić) do cewki Fishera bo te oryginalne się łamią. Chyba że tym pytaniem pozbawiam Proscan chleba to w takim wypadku zmieniam pytanie na: czy Proscan może wymienić przewód na nowy mniej łamliwy i ile by to mniej więcej trwało. Dodam tylko że przysłabym samą cewkę bez elektroniki.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Odkąd sprzedałem pewnemu głupkowi trochę kabla, a on potem ze mnie szydził, zrewidowałem swoją politykę i kable sprzedaję razem z wymianą. Jeśli ktoś sobie sam wymieni - jego sprawa, ale cena ta sama. Jaka - proszę o email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ