xterra 705 dzwięk

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
saper64
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:00 am

xterra 705 dzwięk

Post autor: saper64 »

witam posiadam popularny detektor jakim jest minelab xterra 705 i jest taka sprawa padł mi głosnik lub cos innego w słuchawkach jest dzwięk a bez słuchawek nie ma
dzwięku normalnie zrobilem mu reset do ustawien fabrycznych i nie pomogło czy ktos miał podobny problem
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: xterra 705 dzwięk

Post autor: ProScan »

Prawdopodobnie jest to wina gniazda słuchawkowego. Prawdopodobieństwo wady głośnika mniejsze.

Należy poszukać osobę, która będzie miała właściwe gniazdo i umiejętność lutowania by je wymienić (po uprzednim upewnieniu się, co do wcale niepewnej diagnozy).

Przypominam, że Minelbami się nie zajmuję.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ