witam posiadam popularny detektor jakim jest minelab xterra 705 i jest taka sprawa padł mi głosnik lub cos innego w słuchawkach jest dzwięk a bez słuchawek nie ma
dzwięku normalnie zrobilem mu reset do ustawien fabrycznych i nie pomogło czy ktos miał podobny problem
xterra 705 dzwięk
Re: xterra 705 dzwięk
Prawdopodobnie jest to wina gniazda słuchawkowego. Prawdopodobieństwo wady głośnika mniejsze.
Należy poszukać osobę, która będzie miała właściwe gniazdo i umiejętność lutowania by je wymienić (po uprzednim upewnieniu się, co do wcale niepewnej diagnozy).
Przypominam, że Minelbami się nie zajmuję.

proscan
Należy poszukać osobę, która będzie miała właściwe gniazdo i umiejętność lutowania by je wymienić (po uprzednim upewnieniu się, co do wcale niepewnej diagnozy).
Przypominam, że Minelbami się nie zajmuję.

proscan