Moja sonda Detecha zaczęła się wzbudzać w mokrej trawie , jak było sucho to pracowała dobrze. Postanowiłem odkleić fabryczną osłonę sondy i zajrzeć do środka , była mokre pod osłoną , i gdzieniegdzie plastik odwarstwił się od żywicy którą zalano uzwojenia i i układ . Zdarłem fabryczny silikon i suszę sondę na grzejniku . Nie mam pewności czy to przez wilgoć były te problemy ale myślę , że tak . Proszę o podpowiedzi jak nareperować tą sondę ?
Pozdro.
Cewka z drugiej ręki , ma ktoś takiego Detecha , czy w ogóle między sondą a osłoną macie silikon ? Może poprzedni właściciel chciał ją uszczelnić