white's Matrix,podświetlenie.
white's Matrix,podświetlenie.
Witam serdecznie Proscanie po jakimś czasie i kilku wykrywaczach postanowiłem jednak powrócić do Whatesów,właśnie zakupiłem Matrixa w dobrej cenie z gratisami
Sprzęt dotrze niedługo do mnie.Mam jedno pytanko czy można zrobić jakąś modyfikacje aby wyświetlacz miał podświetlenie?Do jesieni już blisko a ja lubię po zmroku wyskoczyć na poletka.
Re: white's Matrix,podświetlenie.
Czy można zrobić - oczywiście, że można. Czy ja robię - nie koniecznie 
Gdzieś już było o tom. Jak znajdę, to połączę wątki.

proscan
Gdzieś już było o tom. Jak znajdę, to połączę wątki.
proscan
Re: white's Matrix,podświetlenie.
Znalazłem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =17&t=2042
Tamten temat trochę się zestarzał. Obecnie możliwe są lepsze rozwiązania.

proscan
Tamten temat trochę się zestarzał. Obecnie możliwe są lepsze rozwiązania.
proscan
Re: white's Matrix,podświetlenie.
Dziękuje za odpowiedź czyli najlepszą opcją byłby zakup nowego wyświetlacza z podświetleniem.
Re: white's Matrix,podświetlenie.
To na pewno. Wszelkie lampki/diody zewnętrze, światłowody i inne to lipa. Brzydkie i kiepska jakość oświetlenia. Ogólnie nieefektywne i nieefektowne.

proscan
proscan