white's Matrix,podświetlenie.

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
dino73
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

white's Matrix,podświetlenie.

Post autor: dino73 »

Witam serdecznie Proscanie po jakimś czasie i kilku wykrywaczach postanowiłem jednak powrócić do Whatesów,właśnie zakupiłem Matrixa w dobrej cenie z gratisami :D Sprzęt dotrze niedługo do mnie.Mam jedno pytanko czy można zrobić jakąś modyfikacje aby wyświetlacz miał podświetlenie?Do jesieni już blisko a ja lubię po zmroku wyskoczyć na poletka.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's Matrix,podświetlenie.

Post autor: ProScan »

Czy można zrobić - oczywiście, że można. Czy ja robię - nie koniecznie :)

Gdzieś już było o tom. Jak znajdę, to połączę wątki.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's Matrix,podświetlenie.

Post autor: ProScan »

Znalazłem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =17&t=2042

Tamten temat trochę się zestarzał. Obecnie możliwe są lepsze rozwiązania.

:pa

proscan
dino73
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: white's Matrix,podświetlenie.

Post autor: dino73 »

Dziękuje za odpowiedź czyli najlepszą opcją byłby zakup nowego wyświetlacza z podświetleniem.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's Matrix,podświetlenie.

Post autor: ProScan »

To na pewno. Wszelkie lampki/diody zewnętrze, światłowody i inne to lipa. Brzydkie i kiepska jakość oświetlenia. Ogólnie nieefektywne i nieefektowne.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ